DOGE 3 Ayın En Yüksek Seviyesine Çıkıyor, XMR Hazirandan Beri En Kuvvetli Fiyata Ulaştı – Piyasa Güncellemeleri Bitcoin Haberleri

Dogecoin, token tutarları %15’in üstünde arttığı için Salı günü üç ayın en yüksek seviyesine ulaştı. Bugünkü hareket, kripto pazarlarının büyük seviyede düşmesine karşın geldi ve küresel piyasa kıymeti şu anda %0,21 daha düşüktü. Monero da terfi etti ve süreçte birkaç ayın en yüksek seviyesine ulaştı.

Dogecoin (DOGE)

Shiba inu üç ayın en yüksek seviyesine yaklaştıktan 24 saatten kısa bir süre sonrasında, öteki meme coin dogecoin (DOGE) da on iki haftalık bir zirveye ulaştı.

Token, dünün en düşük seviyesi olan 0.07571$’ın arkasından gelen bugünkü seansta 0.08848$’lık gün içi zirvesine terfi etti.

Bu, DOGE/USD’nin 18 Mayıs’tan beri görmüş olduğu en yüksek düzey ve kilit bir direnç noktasının kırılmasının arkasından geliyor.

DOGE/USD – Günlük Grafik

Grafiğe bakıldığında, bu tavan, son olarak 20 Temmuz’da yanlış bir kırılmanın arkasından kırılan 0.0753 $ noktasıdır.

Bunun bir sonucu olarak, göreceli güç endeksi (RSI) şu anda Nisan ayından bu yana en kuvvetli okuması olan 72.20’de seyrediyor.

Netice olarak, boğalar son olarak 11 Mayıs’ta yaralanan 0.1000 $ seviyesini tekrardan yakalamaya çalışıyor benzer biçimde görünüyor.

Buna yaklaşmak için fiyat gücünün mevcut tavanı olan 73’ü aşması gerekecek.

Monero (XMR)

DOGE’ye ek olarak, monero (XMR) iki ayın en yüksek noktasına tırmanarak bugünkü seansta bir başka büyük hareketlilik oldu.

XMR/USD, boğaların 168.20$ direnç seviyesini geçmesiyle bugünün erken saatlerinde 174.11$’a terfi etti.

Bugünkü zirve, XMR’nin 11 Haziran’dan bu yana en yüksek seviyesine ulaştığını ve RSI’nin son destek noktasından sıçramasıyla geliyor.

XMR/USD – Günlük Grafik

Grafiğe bakıldığında, bu nokta 55.60 seviyesinde ve daha önceki fiyat artışından bu yana endeks şu anda 59.32 okumasında.

Bu, 60.85 direnç seviyesinin marjinal olarak altında ve RSI’nin bu belirsizlik noktasına yakın olması sebebiyle, önceki boğalar önceki pozisyonlarından bazılarını kapatmak için hareket etti.

Yazı yazarken, XMR/USD 168.74 dolardan işlem görüyor ve bu önceki en yüksek değerden 6 doların üstünde bir düşüş.

Gelen kutunuza gönderilen haftalık fiyat analizi güncellemelerini almak için e-postanızı buraya kaydedin:

Monero’nun bu hafta 168.20 dolarlık direnç seviyesinin üstünde kalmasını bekliyor musunuz? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin.

Eliman Dambıl

Kripto, Hisse Senedi ve FX’te aracı kurum direktörü, perakende tecim eğitimcisi ve piyasa yorumcusu olarak çalışan Eliman, piyasa analizine eklektik bir perspektif getiriyor.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir