DOGE, Cuma Günü Ortalama %15 Düşen Son Düşüşlerini Uzattı – Piyasa Güncellemeleri Bitcoin Haberleri

Dogecoin Cuma günü art arda üçüncü seansa düştü ve token bugünün seansında neredeyse %15 düştü. Yazarken, küresel kripto para birimi piyasa kıymeti kabaca %8 daha düşük ve ilk 100’ün çoğunluğu kırmızı renkte. Filecoin, ortalama %20 düşüşle dikkate kıymet bir öteki hareketliydi.

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin (DOGE) Cuma günü düşük işlem görmüş oldu ve kripto para piyasaları düşüş bölgesine doğru derin bir halde hareket ettikçe meme jetonu üçüncü bir düz oturum için düştü.

Fiyattaki düşüşler, DOGE’nin 0.06828 $’a düştüğünü görmüş oldu ve ayılar jetonu 0.0660 $’lık yeni bir tabana yaklaştırmaya çalıştı.

Cuma günkü düşüş, fiyatların yukarıda belirtilen destek noktasının birazcık üstünde işlem görmüş olduğu 10 Ağustos’tan bu yana DOGE/USD’nin en düşük noktasına ulaştığını görmüş oldu.

DOGE/USD – Günlük Grafik

Grafiğe bakıldığında, bu son düşüş, 10 günlük (kırmızı) hareketli ortalamanın (MA) yön değiştirmesiyle geliyor ve şimdi aşağı yönlü görünüyor.

Bu, 25 günlük (mavi) MA ile ihtimaller içinde bir kesişmenin yolda olabileceğini ve bu da çoğu zaman bir gerilemenin başlangıcı anlamına geldiğini gösteriyor.

Buna ek olarak, 14 günlük bağıl güç endeksi (RSI) şu anda 3 Ağustos’tan bu yana en zayıf noktası olan 46.55 seviyesinde geziniyor ve bu, 71.58’de izlemesinden iki gün sonrasında geliyor.

Genel olarak, aşırı alım sebebiyle tüccarların önceki bazı pozisyonları tasfiye etmiş olduğu ve ayıların piyasa hissiyatını değiştirdiği için tekrardan girme fırsatını yakaladığı görülüyor.

Dosya parası (FIL)

DOGE ortalama %15 düşerken, filecoin (FIL) neredeyse %20 düştü ve bu da günümüzün en büyük kaybedenlerinden biri olmasına niçin oldu.

FIL/USD, 10,00$’a yakın işlemden ortalama iki hafta sonrasında gelen bugünkü seansın başlarında 6,59$’a düştü.

Bugünkü düşüş, tokenin 6.00 doların altında işlem görmüş olduğu Temmuz ayının sonundan bu yana filecoin’i en zayıf noktasına itti.

FIL/USD – Günlük Grafik

Cuma günkü satış sebebiyle FIL, 6.40$’da bir tabana temas mesafesindeydi, sadece boğalar fiyatı yükselterek koparma girişimini reddetti.

Dosya yazarken, dünün en yüksek seviyesinden ortalama %18.21 daha düşük olan 6.69 dolardan işlem görüyor.

Bu düşüş, RSI’yı ortalama bir ay içinde dokunduğu en düşük düzey olan 40.56’ya itti.

Boğaların bu mevcut dibi satın alacağına dair bir iyimserlik var, sadece ayılardan gelen genel piyasa baskısı, tokenin bu hafta sonu 6 doların altına düşmesine ve muhtemelen bunun altına düşmesine niçin olabilir.

Gelen kutunuza gönderilen haftalık fiyat analizi güncellemelerini almak için e-postanızı buraya kaydedin:

Cuma günkü satışlar hafta sonuna kadar devam edecek mi? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin.

Eliman Dambıl

Kripto, Hisse Senedi ve FX’te aracı kurum direktörü, perakende tecim eğitimcisi ve piyasa yorumcusu olarak çalışan Eliman, piyasa analizine eklektik bir perspektif getiriyor.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons, viewimage/Shutterstock.com

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir