Dogecoin ve Shiba Inu Çıkış Halletmeye Hazırlanıyor

Mühim Çıkarımlar

Dogecoin ve Shiba Inu, son 24 saatte %6’dan fazla arttı. DOGE direnci kırmayı başardı ve 0.095 doları hedefleyebilir. SHIB, trendindeki mühim bir engeli hemen hemen aşamadı.

Bu makaleyi paylaş

Meme paraları Dogecoin ve Shiba Inu, kripto para piyasasının geri kalanının peşinde kalıyor, sadece teknikler yakında patlayabileceklerini gösteriyor.

Dogecoin ve Shiba Inu Görünümü Ralliye Hazır

Dogecoin ve Shiba Inu, kripto para piyasası ivme kazanırken yükseliş patlamalarına hazırlanıyor şeklinde görünüyor.

DOGE, son 24 saatte %6’dan fazla arttı. Yukarı doğru basınçtaki ani artış, eleştiri bir direnç alanının üstesinden gelmesine destek oldu. Şimdi, Dogecoin’in daha çok ilerleme gücüne haiz olabileceği görülüyor.

Teknik açıdan DOGE, bakışımlı bir üçgenden çıktı ve 0,073 dolarlık direnç seviyesini aştı. Teknik oluşumun Y ekseni %34’lük bir hedef öngördüğü için bu gelişmeler fiyat hareketinde mühim bir rol oynayabilir. Doğrulanırsa, Dogecoin 0,095 dolara, hatta 0,10 dolara yükselebilir.

Bununla beraber, Dogecoin iyimser görünümü doğrulamak için 0.068 doların üstünde kalmaya devam etmelidir. Bu seviyenin altına düşerse, 0,065 dolar yada 0,061 dolar düzeltmeyle sonuçlanan bir satışla karşı karşıya kalabilir.

DOGE/USD 12 saatlik grafik (Kaynak: TradingView)

Shiba Inu da son 24 saat içinde %4’ten fazla artışla yükseliş ivmesi kazanmıştır. Yükselen fiyat hareketi SHIB’yi mühim bir direnç alanına itti. Piyasa hissiyatı iyileştikçe, köpek jetonunun ortaya çıkması için gereksinim duyduğu gücü kazanıyor şeklinde görünüyor.

SHIB, günlük grafiğinde baş-omuz dip formasyonu oluşturdu. Gene de, desenin yaka çizgisini hemen hemen aşmadı. Shiba Inu, 0.019$’a doğru %44’lük bir yükseliş trendine girmek için 0.003$’ın üstünde bir günlük mum çubuğu basmalıdır.

SHIB/USD günlük grafiği (Kaynak: TradingView)

Shiba Inu 0,013 doları geçemezse, bir düzeltmeyle karşılaşabilir ve 0,010 dolara doğru geri çekilebilir.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı BTC ve ETH’ye sahipti.

Daha mühim piyasa trendleri için YouTube kanalımıza abone olun ve önder bitcoin analistimiz Nathan Batchelor’dan haftalık güncellemeler alın.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvel haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada noksan yada yanlış olabilir. Eski, noksan yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir şekilde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir