Dünyanın En Büyük Ethereum Madencilik Havuzu, Ether PoW Madenciliğini Düşürecek, Ethermine Birleştirme Geri Sayımına Başladı – Madencilik Bitcoin Haberleri

Dünyanın en büyük ethereum madencilik havuzu Ethermine, organizasyonun iş kanıtı (PoW) ethereum madenciliğini tamamen kaldırmayı planladığını duyurdu. Ethermine, platformun madenci panosunun bir geri sayım görüntüleyeceğini ve kullananların geri sayım sıfıra ulaşana kadar eter madenciliğine devam edebileceğini söylüyor.

PoW Ethereum Madenciliğini Bitirecek En Büyük Eter Madenciliği Havuzu — Ethermine Ethereum Madenciliği Havuzu, Birleşmeden Sonrasında Yalnız Para Çekme Moduna Geçecek

Dünyanın en büyük ethereum madencilik havuzu Ethermine’den meydana getirilen yakın tarihindeki bir duyuruya gore platform, The Merge gerçekleşir gerçekleşmez ETH madenciliğini durdurmayı planlıyor. Şu anda, Ethereum ağı, 15 Eylül 2022’de yada civarında bir PoW ağından bir hisse kanıtı (PoS) ağına geçecek. Son birkaç haftadır, ethereum madencilerinin tam olarak nereye gideceği mevzusunda bir tahmin oyunu oldu. Birleştirme.

Ethermine, Ethereum zincirine ayrılmış saniyede 262,79 terahash (TH/s) ile dünyanın en büyük ethereum madencilik havuzudur. F2pool, bugünün madencilik havuzu istatistiklerine gore 127,48 TH/s komuta ettiğinden, havuz, ikinci en büyük ethereum madencilik havuzu F2pool’a kıyasla hash oranı açısından oldukca daha büyük.

21 Ağustos 2022’deki ilk beş ethereum madencilik havuzu. Ethermine en büyük ETH havuzu iken, F2pool bugün ETC’nin en büyük madencilik havuzu olduğundan ikinci en büyük ethereum classic (ETC) madencilik havuzu.

Ethermine, “Ethereum’ın madencilik aşaması 15 Eylül 2022’de sona erecek. Bu tarihten sonrasında, grafik kartları (GPU’lar) yada ASIC’ler kullanarak Ethereum ağında ether madenciliği yapmak artık mümkün olmayacak.” “Bu geçişin bir sonucu olarak, Ethermine Ethereum madencilik havuzu, Proof-of-Work madencilik aşaması sona erdiğinde yalnızca geri çekme moduna geçecek.” Blog yazısı şunları ekler:

Madenci panosunda doğru bir geri sayım sayacı mevcut olacak. Geri sayım sıfıra ulaşana kadar eter madenciliğine devam edebilirsiniz.

Ethermine’in Açıklaması, Ethereum Classic’in Hashrate Spike’ını Takip Ediyor

Ethermine’in duyurusu, Ethereum’un ETHW adlı bir iş kanıtı versiyonunun oluşturulmasını takip ediyor. Bazı borsalar ETHW’yi listelemiş olsa da, IOU tokeni birim başına 139,62 dolardan bugünün birim fiyatı 50,68 dolara %63 düştü. Zincir hemen hemen çatallanmadı, bundan dolayı tavsiye edilen ETHW zincirini ne kadar hash gücünün destekleyeceğini anlamanın ortalama bir yolu yok.

Ethermine, tavsiye edilen Ethereum PoW çatalını yada “planlanmış herhangi bir PoW çatalını” desteklemeyeceğini söylüyor.

Ek olarak, son dört gün içinde, Ethereum Classic’in (ETC) ağı, 17 Ağustos’tan bu yana %39 daha çok tırmanarak hash oranında mühim bir artış elde etti. ETC’nin hash oranı, 20 Ağustos 2022’de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve saniyede 38 terahash’ı aştı ( TH/s). RVN, ERGO ve BEAM şeklinde öteki Ethash merkezli tokenler, bu hafta sonu kaydedilen ETC büyüklüğünde hash oranı artışı görmedi.

Bu hikayedeki etiketler

ışın, Geri Sayım, Ergo, ETC, ETH madenciliği, Ethereum, Ethereum (ETH), Ethereum Classic, Ethermine, ethermine.org, Ethermine’nin Açıklaması, ETHW, Hashrate, hashrate spike, madencilik, madencilik Ether, madencilik havuzu, Madencilik Havuzları, PoW ETH , RVN, Dünyanın En Büyük ETH Havuzu

Dünyanın en büyük eter madenciliği havuzu Ethermine ile biten ethereum madenciliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu mevzu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

Jamie Redman

Jamie Redman, Bitcoin.com News’de Haber Lideri ve Florida’da yaşayan bir finansal teknoloji gazetecisidir. Redman, 2011’den beri kripto para birimi topluluğunun etken bir üyesidir. Bitcoin, açık kaynak kodu ve merkezi olmayan uygulamalar için bir tutkusu vardır. Eylül 2015’ten bu yana Redman, Bitcoin.com News için bugün ortaya çıkan yıkıcı protokoller hakkında 5.700’den fazla yazı yazdı.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir