Durdurulamaz Tesir Alanları Kullanıcılar Artık Skiff ile Hususi E-postalar Gönderebilir

özetlemek gerekirse

Durdurulamaz Tesir Alanları, kripto cüzdanları ve internet sayfaları için NFT tabanlı alan adları elde eden San Francisco merkezli bir girişimdir. Kullananların uçtan uca şifreli mesajlar gönderip almalarını sağlamak için Skiff Mail ile entegre edilmiştir.

Gizlilik, ABD hükümetinin bu ayın başlarında kripto gizlilik aracı Tornado Cash’i yasaklamasının peşinden sıcak bir mevzu.

Sadece bir Web3 ürünündeki benzeri görülmemiş baskı, inşaatçıların Web3 kullanıcılarının gizliliğini korumak için fazlaca çalışmadığı anlamına gelmez.

San Francisco merkezli startup Unstoppable Domains bugün kripto cüzdanları için tasarlanmış gizlilik odaklı bir e-posta hizmeti olan Skiff ile entegrasyonunu duyurdu. Buradaki düşünce, Web3 kullanıcılarının uçtan uca şifreli e-postalar göndermesi için daha çok yol sağlamaktır. Skiff aslına bakarsanız Solana ve Ethereum’daki cüzdanlarla da çalışıyor.

Durdurulamaz Tesir Alanları, kripto cüzdanları ve internet sayfaları için NFT tabanlı alan adları elde eden San Francisco merkezli bir girişimdir. Artık Durdurulamaz Tesir Alanları alan adına haiz olanlar, Skiff’in araçlarını kullanarak uçtan uca şifreli e-postalar gönderebilir.

Bu niçin şimdi mühim? Gizlilik, Web3’ün ayrılmaz bir parçası olduğundan, şirket Decrypt’e söylemiş oldu. Durdurulamaz Tesir Alanları Kıdemli Başkan Yardımcısı ve kanal şefi Sandy Carter, “Benim için gizlilik Web3’ün en mühim ilkelerinden biridir” dedi.

“Tüm Web3 uygulamalarının kullanıcılarıyla direkt kontakt kurmanın bir yolunu bulmasını istiyoruz, eğer yoksa topluluk oluşturmak için bir yola haiz değiller – ki bu Web3’ün temel noktasıdır.”

Skiff CEO’su Andrew Milich şunları ekledi: “Şu anda gizlilik mevzusunda garip bir vakit. Posta ürünümüz parasız ve açık kaynaklıdır ve kimliğinizin size ilişik olması için mümkün olan her şeyi yaptık.”

Durdurulamaz Tesir Alanlarının amacı, gezegendeki her insan için kullanıcıya ilişik, dijital bir kimlik yaratmaktır. Geçen ay, 65 milyon dolarlık A Serisi finansman turunun peşinden 1 milyar dolarlık bir değerleme duyurdu.

Şirket bugüne dek 2,5 milyondan fazla kripto alan adı kaydetti ve 80 milyon dolardan fazla satış gerçekleştirmiş oldu.

Editörün notu: Bu yazı ve başlığı, Durdurulamaz Tesir Alanlarının kendi e-posta hizmetini başlatmadığını, bunun yerine mevcut şifreli e-posta sağlayıcısı Skiff ile entegre bulunduğunu açıklamak için yayınlandıktan sonrasında güncellendi.

Kripto haberlerinden haberdar olun, gelen kutunuzda günlük güncellemeler alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir