En Büyük Taşıyıcılar: DOT Cumartesi günü 6 Haftanın En Yüksek Seviyesine Yükselirken FIL %25 arttı – Piyasa Güncellemeleri Bitcoin Haberleri

Fiyatlar hafta sonuna adım atmak için %24 kadar arttığı için Filecoin Cumartesi gününün en büyük kazançlarından biriydi. Hareket, jetonun Haziran ayının başından bu yana en yüksek noktasına ulaştığını görmüş oldu ve kriptoların bugünkü oturumda çoğunlukla kırmızı olmasına karşın geldi. DOT da birkaç haftanın zirvesine ulaşmış olduğu için daha yüksekti.

Dosya parası (FIL)

Filecoin (FIL), token tutarları %24’ün üstünde arttığı için Cumartesi günü kripto piyasalarındaki en büyük hareketlerden biriydi.

Cumartesi günü FIL/USD, gün içi en yüksek seviyesi olan 7.49$’a terfi etti ve bu, 5.81$’ın dip seviyesinden bir günden kısa bir süre sonrasında geldi.

Bunun sonucunda FIL, fiyatların kilit bir direnç noktasını geçmesiyle gelen 7 Haziran’dan bu yana en yüksek seviyesine ulaştı.

FIL/USD – Günlük Grafik

Grafiğe bakıldığında, FIL bugünkü seansın başlarında 6.25$’lık bu tavanı kırdı ve peşinden yükseliş baskısının artmasına niçin oldu.

Bu tavanı kırdıktan sonrasında, fiyatlar şimdi başka bir dirençle, bu sefer 7.60 dolarda çarpıştı.

Boğalar 8 doları hedefliyor benzer biçimde görünüyor, sadece fiyatların aşırı satın alınmasıyla, bu hafta sonu 8 dolara ulaşmak birazcık daha zor olabilir.

Polkadot (DOT)

FIL’e ek olarak, polkadot (DOT) da bugünkü seansta fiyatların ortalama %10 artmasıyla yeşildeydi.

Cumartesi günü, fiyatlar 8.45 $ ‘lık son tavanın ötesine geçmiş olduğu için token 8.78 $’ lık bir zirveye tırmandı.

FIL’de olduğu benzer biçimde, bu nokta DOT’un Haziran ayının başından bu yana işlem görmüş olduğu en yüksek düzey ve fiyatların 7,83 $’a düşmesinden 24 saatten kısa bir süre sonrasında geldi.

DOT/USD – Günlük Grafik

14 günlük göreli güç endeksi (RSI) şu anda 64,54 ile üç aylık bir zirvede ve fiyatlar aşırı alım olduğundan bu yükseliş momentumunu bozabilir.

Bununla beraber, momentum yükselmeye devam ederse, boğaların potansiyel bir çıkış noktası olarak hedefleyeceği şey 9 dolar seviyesinin olması muhtemeldir.

Gelen kutunuza gönderilen haftalık fiyat analizi güncellemelerini almak için e-postanızı buraya kaydedin:

Polkadot’un bu hafta sonu 9 doların üstüne çıkmasını bekliyor musunuz? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin.

Eliman Dambıl

Kripto, Hisse Senedi ve FX’te aracı kurum direktörü, perakende tecim eğitimcisi ve piyasa yorumcusu olarak çalışan Eliman, piyasa analizine eklektik bir perspektif getiriyor.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir