En Büyük Taşıyıcılar: MATIC, SOL Cumartesi Günü 4 Ayın En Yüksek Seviyelerine Doğru Hareket Ediyor – Piyasa Güncellemeleri Bitcoin Haberleri

Poligon, hafta sonunu başlatmak için token 1,00 $ işaretine tırmanırken Cumartesi günü ortalama dört ayın en yüksek noktasına terfi etti. Solana bununla birlikte bugünkü seansın başlarında %10’un üstünde yükseldiği için birkaç ayın en yüksek seviyesinde işlem görüyordu. Yazarken, küresel kripto piyasası kıymeti ortalama %3 daha yüksek işlem görüyor.

Çokgen (MATIC)

Poligon (MATIC), jeton Mayıs ayından bu yana en yüksek noktasına yükseldiği için Cumartesi günü kayda kıymet bir kazanç oldu.

0.9141$’lık düşük bir seviyeden işlem gördükten 24 saatten kısa bir süre sonrasında, MATIC/USD hafta sonuna adım atmak için 1,02$’lık zirveye tırmandı.

Bu, tokenin 7 Mayıs’tan bu yana işlem görmüş olduğu en kuvvetli nokta ve fiyatların mühim bir direnç seviyesini geçmesinden sonrasında geliyor.

MATIC/USD – Günlük Grafik

Grafiğe bakıldığında, bu direnç son olarak 31 Temmuz’da kırılan 0.9500 dolar bölgesindeydi. Sadece hareket sonunda yanlış bir kırılmaya dönüştü.

Yazı yazarken, 14 günlük bağıl güç endeksi (RSI) artık kendi tavanını takip ederek başka bir direnç seviyesine ulaşıldı.

Bu, RSI’nin 80 seviyesinin üstüne çıkmış olduğu 17 Temmuz’dan beri geçerli olan endeksteki 66 puan.

Daha önceki yüksek seviyelerin peşinden MATIC, boğaların önceki pozisyonlarından geri çekilmesiyle bir kez daha 1.00 doların altında işlem görüyor.

Sol sol)

MATIC’e ek olarak solana (SOL) da Mayıs ayından bu yana en yüksek noktasına tırmanarak bugünkü seansta bir öteki büyük hareketlilik oldu.

SOL/USD, hafta sonu seansına adım atmak için gün içi en yüksek seviyesi olan 48.18$’a tırmandı, bundan dolayı boğalar 50.00$’ı geri almaya çalıştı.

Hareket, solana’nın 25 Mayıs’tan bu yana en yüksek noktasına ulaştığını ve 10 günlük (kırmızı) hareketli ortalamanın (MA) 25 günlük (mavi) MA’nın üstüne çıktığını görüyor.

SOL/USD – Günlük Grafik

Temmuz ortasından bu yana ilk kez bu şekilde bir çaprazlama meydana geldi ve fiyatlar bu vesileyle 32$’lık bir tabandan 47$’lık bir tavana terfi etti.

Buna ek olarak, 14 günlük RSI de tavanını kırdı ve 18 Temmuz’dan bu yana ilk kez 59.20 direncinin üstüne çıktı.

Gelen kutunuza gönderilen haftalık fiyat analizi güncellemelerini almak için e-postanızı buraya kaydedin:

Ağustos’ta 50,00$’ı yeterince alamıyor musunuz? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin.

Eliman Dambıl

Kripto, Hisse Senedi ve FX’te aracı kurum direktörü, perakende tecim eğitimcisi ve piyasa yorumcusu olarak çalışan Eliman, piyasa analizine eklektik bir görüş açısı getiriyor.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımı yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir