En Büyük Taşıyıcılar: SOL %10’un Üstünde Yükselirken ATOM Mayıstan Beri En Yüksek Noktaya Tırmandı – Piyasa Güncellemeleri Bitcoin Haberleri

Perşembe günü kripto piyasaları yükselirken Cosmos, bugünün seansında Mayıs ayından bu yana en yüksek noktasına terfi etti. Küresel piyasa kıymeti, yükseliş hissiyatının hızla yayılmasıyla beraber, yazı yazarken %6,27’nin üstünde işlem görüyor. Solana, bugünkü seansta %10’un üstünde yüksek işlem görüyordu.

Evren (ATOM)

Cosmos (ATOM), tokenin Mayıs ayından bu yana en yüksek noktasına ulaşmasıyla Perşembe günü yüksek işlem görmüş oldu.

Bugünkü seansta 11,72$’lık düşük bir düşüşün peşinden, ATOM/USD günün erken saatlerinde 12,27$’lık gün içi zirvesine terfi etti.

Bu, jetonun 12.30 $ bölgesinin üstünde olduğu 23 Mayıs’tan bu yana en oldukça ATOM’da işlem görmüş oldu.

ATOM/USD – Günlük Grafik

Grafiğe bakıldığında, fiyattaki bu son artış, Çarşamba günkü seansta gelen 11.15 dolarlık bir destek noktasından gelen toparlanmanın peşinden geldi.

Fiyattaki bu artış, 14 günlük göreli güç endeksini (RSI) 21 Temmuz’dan beri geçerli olan 63 direnç seviyesine itti.

ATOM’daki boğalar bu son biçim koşusunu genişletmeye çalışırsa, endeksin bu tavanın ötesine geçtiğini görmemiz gerekecek.

Sol sol)

ATOM’a ek olarak, solana (SOL) Perşembe günü yüksek işlem görmüş oldu şundan dolayı bugünkü seansta fiyatlar %10’un üstünde arttı.

SOL/USD, yükseliş gününde 39,99$’da oturduktan sonrasında bugünün seansında 45,00$’a terfi etti.

Bu zirve, SOL ticaretini, jetonun mevcut 45.00$ direnç seviyesinin üstünde olduğu 30 Temmuz’dan bu yana en kıymetli seviyesinde görmüş oldu.

SOL/USD – Günlük Grafik

Bugün erken saatlerde bu noktayla çarpışmasından bu yana, SOL fiyatı birazcık düştü ve yazı yazıldığı şeklinde 44,10 dolarda.

Boğalar, fiyat hareketinde hafifçe bir belirsizliğe neden olan karları güvence altına almak karşılığında önceki pozisyonları terk etmiş görünüyor.

Bu belirsizlik, RSI’nin de kendi tavanı olan 59’a yakın olması gerçeğiyle daha da arttı.

Solana’nın yükselişine devam etmesini istiyorsak bu direnç noktasının kırılması gerekecek.

Gelen kutunuza gönderilen haftalık fiyat analizi güncellemelerini almak için e-postanızı buraya kaydedin:

Solan Ağustos’ta 50,00$’a ulaşacak mı? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin.

Eliman Dambıl

Kripto, Hisse Senedi ve FX’te aracı kurum direktörü, perakende tecim eğitimcisi ve piyasa yorumcusu olarak çalışan Eliman, piyasa analizine eklektik bir perspektif getiriyor.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımı yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir