En iyi ayı piyasası planı? Fintech CEO’su ‘Gelecek için amansız iyimserlik’ diyor

Birçok kripto para uzmanı fazlaca çeşitli ayı piyasası tavsiyeleri ve stratejileri sunarken, bazıları daha kolay bir yaklaşımı, kısaca iyimserliği tercih ediyor. İşletmeler arası (B2B) ödeme fintech’i Paystand CEO’su Jeremy Almond’a gore, bu süre zarfında esnek ve pozitif olmak fazlaca mühim.

Almond, Cointelegraph’a, firmalar için kripto kışını planlamanın en iyi yolunun “gerçekleri acımasızca idrak etmek” ve “gelecek için amansız iyimserlik” olarak adlandırdığı şeye haiz olmak bulunduğunu söylemiş oldu. Bunu deklare etti:

“Bir şirket olarak, zor zamanlarda daima dirençli olmak, bununla birlikte yarattığımız dünya hakkında iyimser olmak istersiniz.”

CEO, şirketlerin vizyonu uygulayacak kişiler bulunduğunu açıkladı. Bu yüzden hazırlıklı olmaları icap ettiğini söyleyen Almond, en iyi şirketlerin dayanıklı ve dayanıklı olanlar bulunduğunu söylemiş oldu.

Paystand yöneticisi, kriptonun gelecek yıllarda 1 milyar kullanıcıya ulaşacağını gösteren verileri de altını çizdi. Almond’a gore, kripto burada duracak ve odaklanan firmalar ayı piyasasından daha iyi ürün ve hizmetlerle çıkacak. CEO, kripto kışını dot-com kazasıyla karşılaştırarak şunları söylemiş oldu:

“Hayatta kalan, gelişen ve büyüyen firmalar, gerçek ürünler ve hizmetler inşa eden, sadece işimizde ve toplumumuzda bir değişim olan daha büyük bir hareketin parçası olan şirketlerdi.”

Almond, şirketlerin devamlı bir madeni paranın tutarları hakkında endişelenmek yerine müşterileri için kıymet yaratmaya odaklanmasının fazlaca daha iyi bulunduğunu altını çizdi.

İlgili: Kurtarma için beklemeyin, meydana getirmeye devam edin, diyor Web3 exec

Paystand CEO’su, sektörün son zamanlarda şahit olduğu işten çıkarmalar hakkında sual sorulduğunda, endüstrinin geliştiricilerin çalışabileceği daha çok şirkete ihtiyacı olduğu yorumunu yapmış oldu. Bu, geliştiricilerin yaratıcılıklarını topluma yarar sağlamak için kullanabilmeleri içindir. Yönetici, en fazla etkiyi yaratanların naturel olarak kabiliyetleri çekeceğini kaydetti. Bunu deklare etti:

“Bu pazarda, en iyi geliştiriciler, iş dünyası ve tüketiciler üstünde en gerçek dünya tesirini yaratan en iyi şirketlere gidecek.”

Son olarak, CEO ayı piyasası esnasında karamsar hissedenleri uzaklaştırmaya teşvik etti. “Başladığımda, asla sanayi yoktu. Yalnız bir avuç meraklı vardı” dedi Almond. Topluluğu, blok zinciri endüstrisinin son 10 yılda kaydettiği ilerlemeye ve merkezi olmayan finans (DeFi) ve değiştirilemez tokenler (NFT’ler) benzer biçimde inşa edilen birçok ürüne bakmaya çağırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir