Son olarak cardano meta veri deposu projesini keşfedin

Izahat: Bu sponsorlu bir gönderidir. Okuyucular herhangi bir işlem yapmadan ilkin daha çok araştırma yapmalıdır. Daha çok data edin >

Cardano, geçtiğimiz yıl kripto dünyasındaki en etken ve en yoğun dijital varlıklardan biri bulunduğunu kanıtladı. Bu yüzden birçok uzman, 2022’de Cardano’nun mükemmel bir geleceğe haiz olmasını beklerken, ADA’nın incelenmeye kıymet bir yatırım seçeneği olduğu ve buna dayalı projeler olduğu da açıklandı.

Cardano blok zinciri, akıllı sözleşmeler oluşturmak ve merkezi olmayan uygulamalar ve protokoller oluşturmak için kullanılır. Ek olarak, minimum ücretlerle anında para gönderme ve alma özelliği, iş ve finans analizinde bir hamle yaparak birçok uygulamaya haizdir.

Cardano üstüne inşa edilmiş bir metaverse projesi olan Cardalonia, bir sonraki staking anlık görüntüsünün peşinden başlama planlarını deklare etti ve token ön satışı sona erdikten sonrasında arazi basımına ilk katılan $LONIA token sahipleri oldu.

Cardano ve Cardalonia

Cardalonia, tokenleriniz cüzdanınızdan asla çıkmadan stake edebileceğiniz ve ödüller kazanabileceğiniz, saklamaya doğal olarak olmayan bir staking kasası inşa eden Cardano’daki ilk metaverse projelerinden biridir.

Yalnız üç adımda: yaratın, keşfedin ve tecim yapın, Cardalonia yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Kullanıcılar $LONIA jetonlarını kullanarak hususi avatarlar oluşturabilir, arazi satın alabilir, Cardalonia deneyimlerini keşfedebilir ve kişiselleştirebilir, kaynakları toplayabilir ve Cardalonia varlık NFT’lerinde ödüllendirilebilir. Ek olarak, oyun içi ödül NFT’lerini Cardalonia pazarında satabilir ve ADA’da ödül alabilirler; bunlar bir tek birkaç yarar.

$LONIA token ön satışına girmek

Cardano metaverse belirteci $LONIA, kripto borsalarında resmi listelenmeden ilkin indirimli olarak almak isteyen yatırımcılar için artık mevcut. Ön satış, 5 Temmuz 2022’de başladı ve 45 gün içinde yada toplam satın almaların sert sınıra ulaşmasından sonrasında sona erecek.

$LONIA stake modeli, Cardano stake etme benzer biçimde çalışır sadece daha yüksek bir APY (Senelik Yüzde Verim) ile çalışır. Böylece, $LONIA jeton sahipleri jetonlarını, jetonları cüzdanlarından asla çıkmadan %20 APY’nin üstünde ödül kazanmak için stake yapmak benzer biçimde çeşitli şekillerde kullanabilecekler.

Ek olarak, $LONIA sahipleri, 7000 $LONIA jetonunun etken hissesine haiz olarak Cardalonia arazi NFT satışına ilk katılan olma fırsatına haiz olacaklar.

Proje hakkında daha çok data

Cardalonia kendisini, $LONIA destek programı belirteci tarafınca desteklenen NFT’ler ve CNT’ler ile tam etkileşim sunan, yaratıcı merkezli bir meta veri deposu ve oyna-kazan platformu olarak tanımlıyor.

Cardalonia Metaverse projesi, Readyplayerme benzer biçimde birden fazla stratejik ortakla ortaklık yapmış oldu. Kapsam, Cardalonia Vault’ta etken bir $LONIA jeton hissesine ve bir Adahandle adresine haiz $LONIA jeton sahiplerinin Metaverse oyunu kullanıma sunulduğunda dağıtım için hazır olarak avatarlarını oluşturmalarını ve özelleştirmelerini sağlamaktı.

Cardalonia ek olarak, bir sonraki stake anlık görüntüsünün peşinden Eylül ayında başlamış olacak olan Terrania Land NFT satışını da duyurdu ve token ön satışı tamamlandıktan sonrasında arazi basımına katılmalarına izin verilen ilk şahıs $LONIA token sahipleri oldu.

Güncel kalınca

Toplumsal medyalarıyla Cardalonia’ya ayak uydurun; Onları Twitter, Telegram ve Discord’da bulabilirsiniz. Ek olarak güncellemelere süratli bir halde erişmek için resmi Cardalonia internet sayfasını takip edin.

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve hususi Discord topluluğumuza, daha hususi içerik ve analizlere erişin.

Zincir üstünde çözümleme

Fiyat anlık görüntüleri

daha çok bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm avantajları keşfedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir