EOS Rallisi Tekrardan Marka Açıklamasının %24 Önünde

Mühim Çıkarımlar

EOS Vakfı’ndan gelen yeni bir tweet, projenin uzun süreden beri beklenen tekrardan markalaşmasının bugün ondan sonra gerçekleşeceğini ima ediyor. Durgun halde, EOS tokeni son 24 saat içinde %24’ten fazla ralli yapmış oldu. Marka değişikliği, EOS Foundation’ın 21 Eylül’de gerçekleşmesi planlanan hard fork setinden ilkin geliyor.

Bu makaleyi paylaş

EOS Vakfı ek olarak 21 Eylül’de EOS blok zincirini hard forklamayı planlıyor.

EOS Tekrardan Markalamaya Hazırlanıyor

EOS blok zinciri tekrardan markalaşıyor.

EOS Network Foundation’dan Çarşamba günü erken saatlerde atılan bir tweet, uzun süreden beri beklenen EOS tekrardan markasının yakında bulunduğunu ortaya koydu. “EOSIO marka değişikliğine kimler hazır? 15.5 saat… Tick Tock”, Çarşamba günü bir tweet okudu ve vakfın tekrardan markalaşmasının bugün saat 16:00 UTC’de yayına gireceğini ima etti.

Vakfın CEO’su Yves La Rose, EOS markasının 15 Ağustos’ta “bu hafta” piyasaya çıkacağını ima etti, sadece sadece EOS Network Foundation’ın tweet’inden sonrasında piyasa bir EOS satın alma çılgınlığına girdi. CoinGecko’ya bakılırsa EOS, yayınlandığından bu yana %24’ün üstünde artış göstererek son 24 saatin en iyi performans gösteren kripto tokenlerinden biri haline geldi.

EOS/USD grafiği (Kaynak: CoinGecko)

EOS, 2017’deki ilk madeni para teklifiyle üstün dereceli kıran 4 milyar dolar topladı, sadece sözlerini yerine getirmediği için eleştirilerle karşı karşıya kaldı. EOS jetonu ek olarak öteki Katman 1 blok zincirlerinden daha düşük performans gösterdi ve 2018’deki tüm zamanların en yüksek fiyatını asla kırmadı. EOS, PayPal’ın kurucu ortağı Peter Thiel benzer biçimde önde gelen destekçileri çekmiş olsa da, blok zincirinin geliştiricisi Block.one ile kar amacı gütmeyen EOS Vakfı arasındaki iç savaşım projeye ağırlık verdi.

La Rose’un liderliğindeki EOS Vakfı, Block.one ile bağlarını koparmak için çalıştı. Şubat ayında La Rose, Vakfın EOS ICO’nun peşinden “dikkatsizlik ve dolandırıcılık” olarak adlandırdığı şey için Block.one’a karşı yasal başvuruda bulunacağını duyurdu. EOS topluluğu ek olarak, firmanın EOS için verdiği sözleri yerine getirmediğini iddia ederek 2021’in sonlarında Block.one’a kazanılmış EOS tokenlerini vermeyi durdurmaya oy verdi.

Şimdi, EOS Vakfı, Block.one ile bağları tamamen kesmeye hazırlanıyor ve La Rose’un blok zincirinin gelişiminde “yeni bir bölüm” söylediği şeye giriyor. Vakıf, Block.one’u suçlamış olduğu cansız gelişme döneminden uzaklaşmak için EOS’u yeni bir ad altında tekrardan markalaştıracak. Ek olarak, EOS Vakfı, proje sahipliğini Block.one ve bağlı şirketlerinden uzaklaştırmak için lüzumlu bir adım olan 21 Eylül’de EOS kod tabanını hard forklamayı planlıyor. La Rose, tekrardan marka ve hardfork’u açıklayan Pazartesi günü bir tweet fırtınasında, “Bu, toksik bir varlık tarafınca denetim edilen bir kod tabanından hakikaten merkezi olmayan ve açık kaynaklı bir projeye doğru kargaşa ve bunalımlı bir yolculuğun sonunu işaret ediyor” dedi.

İzleyicilerin, EOS’un ne tür bir marka ve imaja geçeceğini görmek için bu öğleden sonraya kadar beklemesi gerekecek. Bununla beraber, Aptos benzer biçimde öteki Katman 1 blok zincirlerinin son haftalarda pazarın dikkatini çekmesiyle beraber, EOS bir tesir yaratmak istiyorsa işini durduracak. EOS’un 2017’de piyasaya sürüldüğü zamana kıyasla, 2022’nin Katman 1 blok zinciri alanı mühim seviyede daha doymuş hale geldi.

Izahat: Bu yazıyı yazarken, yazar ETH’ye ve öteki birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvelinde haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada tamamlanmamış yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, tamamlanmamış yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir halde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir