ErgoDEX, Cardano ana ağının piyasaya sürülmesi beklentisiyle Spectrum olarak tekrardan markalandı

Yakın tarihindeki bir tweet’te ErgoDEX, 12 Ağustos’ta Spectrum olarak tekrardan markalanacağını duyurdu. Gönderi, Cardano ana ağ sürümünün tanıtımını meydana getiren bir video fragmanı içeriyordu.

Projenin yol haritası, ekibin şu anda Cardano lansmanı üstünde çalıştığını gösterdi. Bu aşama üç dönüm noktası, kontrol ağı, hata düzeltmeleri ve peşinden Cardano ana ağının başlatılmasını ihtiva eder.

ErgoDEX → Spektrum
Bu Cuma

Üstünde çalıştığımız her şeyi size göstermek için sabırsızlanıyoruz!🔥
PS Açın🔊 pic.twitter.com/DH5Fmrbez1

— ErgoDEX (@ErgoDex) 9 Ağustos 2022

ErgoDEX, Mayıs ayından beri Cardano kontrol ağında bulunuyor

24 Mayıs’ta ErgoDEX ekibi, kontrol ağına iki hafta kaldıklarını söylemiş oldu. İlk sonuçlar, takaslar ve birkaç cüzdanda likidite ekleme ve çıkarma ile istikrarlı bir performans gösterdi. Ileti, odağın artık optimizasyona ve hata düzeltmelerine döndüğünü söyleyerek kapatıldı.

O zamandan bugüne, ErgoDEX, platform lansmanı için kesinleşirken, simge sıralaması güncellemeleri ve belirli kodlama görevlerinin ayrıntıları da dahil olmak suretiyle tertipli güncellemelerle topluluğu bilgilendirdi.

📌Yeni teknoloji UPD’leri:

– Ergo tarafında güncellenmiş geçmiş ve durağan(durgun) manuel geri ödeme formu
– Durağan(durgun) varlık çifti simgesi davranışı
– Eklenen işlem geçmişi ve “beklemede” bir özellik. Bu, kullananların gönderilme sırasına bakılırsa yürütülecek olan birden fazla işlemi aynı anda sıraya koymasına olanak tanır.
Deneyin👇 https://t.co/3U8aMjcPsH

— ErgoDEX (@ErgoDex) 8 Ağustos 2022

Ergo, zk-proofs ve ayarlanabilir blok boyutu benzer biçimde teknolojileri içeren bir İş Kanıtı blok zinciridir. Bununla beraber, Bitcoin’den değişik olarak ASIC’e dayanıklıdır, doğrusu standart tüketici tarafınca erişilebilir ekipman kullanılarak karlı madencilik mümkündür.

ErgoDEX piyasaya sürüldükten sonrasında, Ergo ve Cardano ağları içinde zincirler arası likidite ve beraber çalışabilirlik sunacak.

Ekip, topluluk geri bildirimlerine cevap verir

Tekrardan markalamayla ilgili bir Reddit gönderisi, isim değişikliği ve ErgoDEX’in ne vakit piyasaya sürülmeyi düşündüğü da dahil olmak suretiyle öteki ayrıntılar hakkında topluluk geri bildirimi verdi.

Birden fazla şahıs, Spectrum’un hem de bir ABD telefon ve geniş bant sağlayıcısının adı olduğuna dikkat çekti, bu da marka karmaşasına niçin olabilir ve projeyi telif hakkı ihlaline açabilir.

Bir Ergo ekibi üyesi, her iki firmanın de değişik endüstrilerde etkinlik gösterdiğine ve Spectrum’un sonunda “laboratuvarlar” etiketlemenin kafi bir farklılaştırıcı olduğuna dikkat çekti.

“Biz internasyonal bir finans şirketiyiz ve şirketimizin adı Spectrumlabs olacak. Bunu bir mesele olarak görmüyoruz.”

ErgoDEX’in piyasaya sürülmesi için kati bir tarihte, OP dApp’nin bitmediğini söylemiş oldu. En mühim duraklama, “bazı nihai Vasil kitaplıklarının” güncellenmesiyle ilgilidir.

“İleriye gidebilmek için bazı son Vasil kitaplıklarının güncellenmesini beklemek zorunda kaldık, ekosistem hemen hemen hazır değil.”

Cardano geliştiricileri, kontrol esnasında hataların keşfedilmesinin peşinden Vasil sert çatalını ikinci kez erteledi. Girdi Çıktı CEO’su Charles Hoskinson şunları söylemiş oldu:

“Daha uzun olmamalı.”

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve hususi Discord topluluğumuza, daha hususi içerik ve analizlere erişin.

Zincir üstünde çözümleme

Fiyat anlık görüntüleri

daha çok bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm avantajları keşfedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir