Benzeri olmayan Bir GameFi Ekosistemi, Rekabeti Suyun Altından Çıkarmaya Hazır – Ryber ile Tanışın – Basın Bülteni Bitcoin Haberleri

basın bülteni

BASIN BÜLTENİ. Bir NFT darphanesi için hakikaten benzersiz bir şeyin hazırlandığını sık sık görmezsiniz. Ryber ekosistemi, bir tek inanılmaz görünümü ve oynanışı sebebiyle değil, bununla beraber markanın ahlakı, kazanç potansiyeli ve ekosisteminin bileşen parçaları sebebiyle hepimizi konuşturuyor.

Ryber ekibi şu anda dünyanın dört bir yanından 50’den fazla saha uzmanıyla bağlantı kuruyor. Proje, her biri Ryber projesinin başarısı mevzusunda eşit derecede tutkulu olan blok zinciri uzmanlarının en iyilerini bir araya getirdi. Mesela, Ryber’ın Sanat Yönetmeni Gameloft, Ubisoft, Playrix, JC Gameworld ve Homa Games için çalıştı. Bilhassa, Stalker 2’nin başarısında etkili oldu.

Ek olarak, Ryber projesi, bu senenin başlarında proje için tanınmış yatırımcılardan 2 milyon ABD doları tutarında bir başlangıç ​​turunu kapattı ve gemide meşhur ortakları var.

‘Oyunu’ ‘GameFi’ye Geri Getirmek

Kendisini bir ‘Oyn-and-Earn’ ekosistemi olarak pazarlayan Ryber, bağımlılık yaratan son teknoloji oyununu kazanç potansiyeli düzeyine çıkarıyor – NFT sahipleri bahisten %220 APY kazanabilir ve ek olarak oyun jetonları kazanabilir oyun içinde değişik yollarla.

“Ayı piyasasına dikkat çekersek, P2E oyunlarından, iyi bir eğlence aracı olmaktan oldukça bir gelir biçimi olarak hizmet eden kitlesel bir çıkış var. Axie Infinity buna mükemmel bir örnek. Ryber ile sektörü AAA oynanışla şişirmeyi hedefliyoruz – epik olacak” – Dmitry Nevsky, Ryber’ın CEO’su

Ryber Ekosistemi, tatminkar bir bilim kurgu, neon dalgası estetiğini korurken, üç tekerlek üstünde yere çarpacak. İşte ambalajı açılmış tekerlekler:

– RyberVerse yenilikçi Oyna ve Kazan oyun mekaniği sunan üç aşamalı, oyunlaştırılmış bir metaverse’dir. İlk olarak, ekip şovu Ryber: The Lost Data Runner ile başlatacak. ‘Oynat ve kazan’ felsefesine sadık kalmış olarak, ilk koşucu, oyuncunun komuta etmiş olduğu şekilde hayal edilemeyecek dönüşler ve dönüşler kanalıyla araçları manevra etmede zekice yetenekli, büyüleyici sempatik yaratıklar olan Robros’u tanıtmış olacak. Üçlemenin ikincisi, geleneksel oyun segmentinde oyun modunun başarısına saygı duruşunda bulunacak olan Ryber: Battle Royale olacak. Son olarak, Ryber’ın tam teşekküllü oyunlaştırılmış metaverse’i piyasaya sürülecek ve yukarıda belirtilen oyunları birleştirirken oyunculara benzeri görülmemiş bir daldırma düzeyi sağlayacak.

– RyberMetaMaker oyunlara blok zinciri ve P2E mekaniği eklemek için bir araçtır. Hakikaten de, Web3 oyun geliştiricileri şu anda blok zincir oyunlarının teknik olarak kurulmasının zor olmasıyla ilgili sayısız sorunla karşı karşıya. Bu yüzden Ryber, kendi blok zinciri oyunlarını oluşturmak isteyen geliştiricilere erişilebilir, sanayi sınıfı araçlar sağlayacak bir çözüm geliştirme sürecindedir. RyberMetaMaker, blok zincir teknolojisinin toplu olarak benimsenmesini katalize ederek blok zincir oyun geliştirmeye giriş engellerini azaltacaktır.

– RyberHub bir dijital blockchain oyun dağıtım merkezidir. Ryber, yalnızca RyberMetaMaker vesilesiyle blok zincirinde AAA oyunları yapmaya destek olmayı amaçlamaz, bununla beraber onların oyuncularına getirerek tanıtımlarına destek olmayı amaçlar. RyberHub, benzersiz derecelendirme ve sıralama mekaniğine haiz olacak ve oyuncuların kesinlikle keyif alacakları oyunları tek bir çatı altında süratli bir halde bulmalarını ve bunlara erişmelerini sağlayacak.

Zemin Kata Girin

Ryber, ilk NFT koleksiyonunu bir aydan kısa bir süre içinde piyasaya sürecek. Ayrıca projenin yol haritası, oynanışı, tokenomikleri ve hatta irfanıyla ilgili tüm bilgiler teknik incelemede bulunabilir.

Projeye dahil olmakla ilgileniyorsanız, ilgili tüm toplumsal medya kanallarında Ryber’ı takip ederek gelişimleri takip ettiğinizden güvenli olun.

Internet sayfası: https://ryber.io

Twitter: https://twitter.com/Ryberofficial

Ihtilaf: https://discord.gg/rybergame

Bu bir basın açıklamasıdır. Okuyucular, tanıtılan şirket yada bağlı kuruluşları yada hizmetleriyle ilgili herhangi bir işlem yapmadan ilkin kendi durum tespitlerini yapmalıdır. Bitcoin.com, basın bülteninde belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Bitcoin.com Medya

Bitcoin.com, kripto ile ilgili her şey için önde gelen kaynaktır. Basın bültenleri, sponsorlu gönderiler, podcast’ler ve öteki seçenekler hakkında konuşmak için ads@bitcoin.com ile iletişime geçin.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir