ETC 4 Ayın En Yüksek Seviyesine Yaklaştı, LINK Hazirandan Beri En Yüksek Noktaya Ulaştı – Piyasa Güncellemeleri Bitcoin Haberleri

Ethereum classic, token Cuma günü ortalama %10 arttığı için Nisan ayından bu yana en yüksek noktasına yakın işlem görüyordu. Kripto piyasaları bugünkü seansta çoğunlukla kırmızıda olmasına karşın, bir avuç token daha yükseğe tırmanmayı başardı. Chainlink, günün erken saatlerinde iki ayın en yüksek seviyesine ulaşmış olduğu için bu tokenlerden bir diğeriydi.

Ethereum Klasik (ETC)

Ethereum classic (ETC), token son kazançlarını artırdığı için bugünkü seansta dört ayın en yüksek seviyesine yakın işlem görüyordu.

Art arda üç günlük kazancın arkasından, ETC/USD Cuma günü gün içi en yüksek 44.31 dolara terfi etti.

Bu, tokenin 38.00 doların altına düşmesinden 24 saatten kısa bir süre sonrasında geldi ve şimdi 45.40 dolara doğru tırmanıyor.

ETC/USD – Günlük Grafik

Grafiğe bakıldığında, 45,40 dolarlık alandaki bu zirve, fiyatların 50,00 doların altına düşmesinden günler sonrasında gelen 7 Nisan’dan bu yana en oldukca ETC’ye ulaşıyor.

Yazı yazarken, ethereum classic şimdi marjinal bir düşüş yaşadı ve şu anda 42.04 dolardan işlem görüyor.

Bu, 14 günlük göreceli güç endeksinin (RSI) 31 Temmuz’dan bu yana en yüksek nokta olan 71 direnç seviyesiyle çarpışması olarak geliyor.

ETC boğaları bu birkaç ayın en yüksek seviyelerini yine yakalamayı planlıyorsa, bu aşılması ihtiyaç duyulan bir engeldir.

Zincir Bağlantısı (BAĞLANTI)

ETC’ye ek olarak, zincir bağlantı (LINK), fiyatlar Haziran ayından bu yana en yüksek noktasına tırmandığı için bugünkü seansta daha yüksek işlem görmüş oldu.

LINK/USD Cuma günü 8.85$’da oturduktan sonrasında bugünkü seansın erken saatlerinde 9.43$’a terfi etti.

LINK/USD – Günlük Grafik

Bu zirve, LINK ticaretini 9,65$’lık bir zirvenin üstünde olduğu 9 Haziran’dan bu yana en yüksek seviyede görmüş oldu.

Grafikte görüldüğü benzer biçimde, hareket, fiyat gücünün ivme kazanmasıyla geldi ve RSI 71’de tavanını kırdı.

Şu anda gösterge, Eylül 2021’den bu yana en yüksek noktası olan 72.24 okumasında.

Bu, şu anda aşırı alım tutarları sebebiyle 10,00 dolara yetişme girişimlerinde boğalar için bir mesele olabilir.

Gelen kutunuza gönderilen haftalık fiyat analizi güncellemelerini almak için e-postanızı buraya kaydedin:

Chainlink, aşırı alıma karşın 10,00$’a ulaşabilir mi? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin.

Eliman Dambıl

Kripto, Hisse Senedi ve FX’te aracı kurum direktörü, perakende tecim eğitimcisi ve piyasa yorumcusu olarak çalışan Eliman, piyasa analizine eklektik bir perspektif getiriyor.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımı yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir