Ethereum Kullanıcıları Aave Likidite Madenciliği Lansmanı İçin İyimserliğe Akın Ediyor

Mühim Çıkarımlar

OP token likidite madenciliği artık Aave’nin Optimism versiyonunda etken. Güncelleme yayınlandığından beri, Optimism’de Aave’ye meydana getirilen para yatırma işlemleri %493 arttı. Likidite madenciliği programı, Optimism’in toplam değerinin 1,5 milyar doların üstüne çıkmasına da destek oldu.

Bu makaleyi paylaş

Aave’deki yeni bir likidite madenciliği programı, Optimism’de kilitlenen toplam kıymeti 1,5 milyar doların üstüne çıkarmaya destek oldu.

İyimserlik, Aave’de Likidite Madenciliğini Başlattı

İyimserlik, başka bir jeton ödülü turu başlattı.

Ethereum Layer 2 ağı, zincirin “OP Summer” söylediği şeyin bir parçası olan Perşembe günü son olarak likidite madenciliği programının başladığını duyurdu. Proje, önümüzdeki 90 gün içinde kullanıcılarına dağıtılmak suretiyle DeFi kredi devi Aave’ye 5 milyon OP token tahsis etti.

Güncelleme yayınlandığından beri, kullanıcılar yüz milyonlarca dolarlık jetonu İyimserliğe bağladı ve ek OP jetonları kazanmak için bu tarz şeyleri Aave’e yatırdı. Defi Llama’nın verilerine nazaran, Katman 2 ağındaki Aave mevduatları son 24 saatte %493 arttı. Basın zamanında, Aave V3 on Optimism, akıllı sözleşmelerinde kilitli olan 420 milyon doların birazcık altında varlığa haiz.

Aave likidite madenciliği programı, Optimism mevzusunda şimdiye kadarki en büyük program olsa da, ilk değil. Ethereum toplaması, mahalli OP yönetişim belirtecini Mayıs ayında piyasaya sürdüğünden, öteki birkaç protokol teşvikleri dağıtmaya başladı. Bunlar içinde otomatik piyasa yapıcı Velodrome, merkezi olmayan takas uygulaması Perpetual Protocol ve spor bahisleri uygulaması Overtime Markets yer ediniyor.

Optimism, OP token teşvikleri yardımıyla kullanıcı tabanını ve zincirdeki akıllı sözleşmelerde kilitli varlıkların toplam kıymetini mühim seviyede artırdı. L2Beat verilerine nazaran, mahalli OP belirteci hariç, ağın toplam kilitli kıymeti, OP belirteci 31 Mayıs’ta piyasaya sürülmesinden bu yana %63 arttı. Daha kısa sürede, Aave likidite madenciliğinin başlaması, kilitlenen toplam kıymeti %27 daha artırdı. . İyimserlik, şu anda, Arbitrum’un Katman 2 yarışında yalnızca 2,48 milyar dolarını takip eden toplam kıymeti kilitli olarak ortalama 1,51 milyar dolar tutuyor.

İyimserlik toplam kıymeti kilitlendi (Kaynak: L2Beat)

İyimserlik, Ethereum’u ölçeklendirmek için çalışan önde gelen Katman 2 projelerinden biridir. İşlemleri bir araya toplamak ve onay için Ethereum ana ağına geri göndermek için İyimser Toplamaları kullanır. Optimism benzer biçimde toplamalar, kullanıcılara ana ağ üstünde işlem halletmeye kıyasla mühim oranda gaz tasarrufu sağlar. Mesela, L2 Ücretleri verileri, Optimism’de token takas etmenin mevcut maliyetinin, Ethereum’daki 6,49 dolara kıyasla 0,36 dolar bulunduğunu gösteriyor.

Izahat: Bu yazıyı yazarken, yazar ETH’ye ve öteki birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvelinde haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada noksan yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, noksan yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir şekilde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir