Ethereum Merge Yardımıyla Kripto “Bir Zemin Buldu”: JPMorgan

Mühim Çıkarımlar

JPMorgan analistleri, kripto para piyasasının “bir zemin bulmuş” olabileceğini söylemiş oldu. Analistler, Terra’nın çöküşünden ve Ethereum’un “Birleştirme” vakasına artan ilgiden meydana gelen sınırı olan bulaşma etkilerini, son piyasa sıçramasının arkasındaki faktörler olarak gösterdi. JPMorgan, Ethereum yükseltmesinin planlandığı şeklinde devam etmesi durumunda piyasa duyarlılığının gelişebileceğini de sözlerine ekledi.

Bu makaleyi paylaş

JPMorgan, Ethereum’un beklemede olan Proof-of-Stake yükseltmesini, son piyasa toparlanmasının arkasındaki mühim bir itici güç olarak gösterdi. Ethereum, Haziran ayının en düşük seviyesinden ortalama %90 terfi etti.

JPMorgan Kripto Altını Çağırıyor

JPMorgan’a nazaran kripto piyasasındaki en fena acı bitmiş olabilir.

Yatırım bankacılığı devi analisti Kenneth Worthington Pazartesi günü müşterilere verdiği bir notta, piyasanın “bir zemin bulmuş” olabileceğini söylemiş oldu. Not, tecim hacimlerindeki düşüşe ve 40 milyar dolarlık Terra çöküşüne atıfta bulunmuş oldu, sadece blok zincirinin şu anda fena şöhretli depeg vakasının yayılma etkilerinin oldukça sınırı olan olduğuna dikkat çekti. Bir alıntı okuyun:

“Tecim hacimlerinin hala baskı altında olmasına karşın kripto piyasaları bir zemin bulmuş şeklinde görünüyor… Terra/Luna’nın çöküşünden daha sınırı olan yeni bulaşmanın destek bulunduğunu düşünüyoruz.”

Bir zamanlar efsanevi kripto hedge fonu Three Arrows Capital, girişim titan Hashed ve Celsius ve Voyager Digital dahil olmak suretiyle bir takım büyük kripto borç veren, Terra’nın LUNA jetonunun Mayıs ayında sıfıra düşmesinden sonrasında sert bir darbe aldı. Three Arrows, Terra’nın çöküşünden sonrasında bir takım teminatsız krediyi temerrüde düşürerek bir takım iflasa yol açtı.

Bitcoin, Ethereum ve geri kalan dijital varlık piyasası, Terra’nın düşüşünden sonrasında düştü ve küresel kripto para piyasası kıymetini Ocak 2021’den bu yana ilk kez 1 trilyon doların altına gönderdi. Sadece, Haziran ayı sonlarında mahalli düşük seviyelere ulaştıktan sonrasında, birçok varlık o zamandan beri olduğu şeklinde sıçradı. itimat piyasaya geri döner.

Ethereum, “Merge” to Stake Kanıtı için beklentiler arttıkça bilhassa kuvvetli bir performans sergiledi. CoinGecko verilerine nazaran, ETH 18 Haziran’da 900 doların altına düştü ve şu anda ortalama %90 artışla 1.700 dolardan işlem görüyor. Optimism ve Lido şeklinde öteki Ethereum ile komşu projeler de, Birleştirmenin yoğunlaşması için yutturmaca olarak terfi etti.

JPMorgan, Birleşmenin piyasadaki sıçramanın arkasındaki kilit unsur bulunduğunu söylemiş oldu. Not dedi ki:

“Gerçek sürücünün, Sapolia’nın piyasaya sürülmesinin arkasından Ethereum birleştirme ve pozitif yönde veriler bulunduğunu düşünüyoruz. [sic.] Temmuz başlangıcında testnet ve Haziran ayında Ropsten testnet, Birleştirmenin 2022’de uygulanabilir bulunduğunu gösteriyor.”

Ethereum’un Goerli’deki son Merge kontrol ağının yarın yayınlanması beklenirken, ana etkinliğin geçici olarak Eylül ortasında yapılması planlanıyor. Not, başarı göstermiş bir lansmanın kripto pazarındaki duyarlılığı iyileştirmesi icap ettiğini söylemiş oldu.

Birleşme öncesinde, Justin Sun ve ötekiler, Ethereum topluluğu içindeki Proof-of-Stake yükseltmesine yönelik yaygın desteğe meydan okuyarak bir Proof-of-Work ağını korumak için Ethereum blok zincirini çatallama planlarını yaptılar. Birkaç borsa, potansiyel bir Proof-of-Work çatalı için tokenleri piyasaya sürse de, şimdiye kadar piyasa talebi tamamlanmamış.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı ETH’ye ve öteki birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvel haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada tamamlanmamış yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, tamamlanmamış yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir halde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir