‘Ethereum PoS’u tamamen ve yalnızca desteklemek’ için daire çizin

USD Coin (USDC) ihraççısı Circle, birleşme sonrası Ethereum (ETH) hisse kanıtı (PoS) zincirini tam olarak destekleyeceğini deklare etti.

9 Ağustos tarihindeki bir blog gönderisine bakılırsa, stablecoin veren müessese, “gelecekteki ölçeklendirme fırsatlarının (Birleştirme) kilidini açmanın yanı sıra ağın azaltılmış enerji tüketimi profilini” dört gözle bekliyordu.

Ethereum Mainnet birleştirmesinden sonrasında çatallanma olasılığı hakkında vurgunculuk yapmasak da, bir Ethereum varlığı olarak USDC, yalnızca tek bir geçerli “sürüm” olarak var olabilir ve daha ilkin belirtildiği benzer biçimde, tek planımız yükseltilmiş Ethereum PoS zincirini tam olarak desteklemektir.

Ek olarak, ihraççı, Birleştirme ile herhangi bir problemi olamayacağını ve USDC’nin bir PoS blok zincirinde verimli bir halde çalışacağını deklare etti.

Circle’ın kontrol ortamı Goerli Ethereum kontrol ağına bağlı ve gelecek günlerde Prater ile birleşirken yakından izleyeceğiz.

Bu, kripto alanındaki en büyük iki stablecoin olan USDT ve USDC’nin herhangi bir potansiyel ETH hard forkunu desteklemeyeceği anlamına geliyor.

Circle’ın USDC’si yalnızca Ethereum’daki en büyük fiat destekli durağan(durgun) para değil, bununla beraber ekosistemdeki en büyük ERC-20 varlığıdır.

Ayrıca Huobi, OKX, Poloniex, BitMEX ve ötekiler benzer biçimde kripto borsaları, piyasada kafi talep olması durumunda ETH hard forklarını destekleyeceklerini deklare etti.

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve hususi Discord topluluğumuza, daha hususi içerik ve analizlere erişin.

Zincir üstünde çözümleme

Fiyat anlık görüntüleri

daha çok bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm avantajları keşfedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir