Ethereum, Son Birleştirme Kontrol Ağı’nın Arkasından 2.000 Dolarlık Göze Geçti

Mühim Çıkarımlar

Ethereum, vurgunculuk arttıkça son 24 saatte %12,5’ten fazla arttı. Yükseliş, son “Birleştirme” tetnetinin başarı göstermiş bir halde yürütülmesini takip eder. Daha çok yukarı yönlü momentum, ETH 2.200 dolara yada daha yüksek bir seviyeye yükselebilir.

Bu makaleyi paylaş

Her şey Proof-of-Stake’e başarı göstermiş bir geçiş için sıraya girmiş olduğu için Ethereum mühim bir yükseliş ivmesi kazanıyor.

Ethereum, Birleşmeye Daha Yakın

Ethereum, ağın fazlaca mühim “Birleştirme” yükseltmesi için son kontrol çalıştırmasını gerçekleştirdikten sonrasında bugün 1.900 doları özetlemek gerekirse aştı.

Bugünün Goerli kontrol ağı Prater kontrol ağı ile birleştirme, ağın Proof-of-Stake’e geçişinden önceki son adımdı. Başarı göstermiş bir lansmandan sonrasında, Birleştirme’nin Eylül ortasında planlandığı şeklinde devam etmesi giderek daha ihtimaller içinde görünüyor.

Stabilcoin ihraççıları Tether ve Circle şeklinde kripto para birimi endüstrisindeki önde gelen firmalardan bazıları, Proof-of-Work çatalı olasılığı üstünden Proof-of-Stake Ethereum amid konuşmalarına destek gösterdi. Bazı topluluk üyeleri, madenciler üstündeki tesiri sebebiyle ağın çatallanmasını tartıştı. Ağ konsensüsü değiştirdiğinde, madeni paraları belirleyen doğrulayıcılar işlemleri doğrulayacağından, madenciler esasen modası geçmiş olacak. Netice olarak, Poloniex ve Binance şeklinde bazı borsalar, talebi karşılamak için potansiyel ETH fork tokenlerini listelemeye ilgi gösterdi.

Ethereum’a artan ilgi, ETH’nin fiyat hareketine de yansıdı. Piyasa değerine gore ikinci en büyük kripto para birimi, son 24 saat içinde kabaca %12,5 arttı ve en düşük 1.705 dolardan 1.920 dolara terfi etti. Yükseliş, ETH’nin eleştiri bir direnç alanını aşmasına destek oldu ve ufukta daha çok kazanım olabileceğini düşündürdü.

Ethereum, dört saatlik grafiğinde gelişen yükselen bir üçgenden çıktı. Modelin Y ekseninin yüksekliği, Ethereum’un %24.3’lük bir yükseliş trendine girdiğini gösteriyor. Daha çok yükseliş momentumu, ETH’nin iyimser görünümü doğrulamasına ve 2.200 dolara ulaşmasına destek olabilir.

ETH/USD dört saatlik grafik (Kaynak: TradingView)

Yükseliş tezinin geçerli olması için Ethereum’un 1.790 doların üstünde işlem halletmeye devam etmesi icap ettiğini belirtmekte yarar var. Bunu yapmamak, ETH’yi 1,688 dolara geri gönderen kar almada bir artışı tetikleyebilir.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı BTC ve ETH’ye sahipti.

Daha mühim piyasa trendleri için YouTube kanalımıza abone olun ve önder bitcoin analistimiz Nathan Batchelor’dan haftalık güncellemeler alın.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvel haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada tamamlanmamış yada yanlış olabilir. Eski, tamamlanmamış yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için hiçbir şekilde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir