Ethereum Uyumlu Dogechain Hız Kazandıkça Dogecoin Yükseliyor

Bu makaleyi paylaş

Dogechain, Polygon Edge kullanılarak oluşturulmuş Ethereum uyumlu bir akıllı sözleşme ağıdır.

Dogechain İvme Kazanmıştır

Crypto’nun orijinal köpek parası yeniden moda oldu.

CoinGecko verilerine gore, Dogecoin’in DOGE tokeni bugün %11,6 arttı ve yazının yazıldığı sırada 0,085 dolar civarında işlem görüyor. Soğumadan ilkin özetlemek gerekirse 0,088 dolara ulaştı. Artış, Bitcoin, Ethereum ve daha geniş kripto para piyasasındaki düşüşe karşın geliyor.

Rallinin arkasındaki en büyük unsur, muhtemelen Dogechain’i çevreleyen artan ivmedir. “Dogecoin için Katman 2” olarak pazarlanan Dogechain, Polygon Edge çerçevesi kullanılarak geliştirilen Ethereum uyumlu bir akıllı sözleşme ağıdır. Kullananların, lansmanını çevreleyen ivme olarak satın alma baskısı yaratan uygulamalarına erişmek için DOGE’yi ağa bağlaması gerekiyor. Kullanıcılar DOGE’yi Dogechain’e başarıyla taşıdıklarında, token’ın wDOGE adlı sarmalanmış bir sürümünü alırlar.

Dogechain bu ayın başlarında yayına girdi sadece son birkaç gün içinde piyasadan artan bir ilgi görmüş oldu. Birçok önde gelen tüccar, ağın bugün süratli büyümesi hakkında yorum yapmak için Twitter’a gitti.

Dogechain’e köprü oluşturmak, muhtemelen hepsini kaybedecek. Bana talih Dile.

— Bagsy (@Bagsy) 16 Ağustos 2022

Ağ artık DogeSwap ve DogeShrek şeklinde birkaç Uniswap seçimi otomatikleştirilmiş piyasa yapıcıya ev sahipliği yaptığından, kullanıcılar cüzdanlarında paketlenmiş DOGE tutuyorlarsa jetonları serbestçe listeleyebilir ve aralarında tecim yapabilirler. Projenin internet sayfası ek olarak ağın NFT’lere ve oyunlara ev sahipliği yapacağını iddia ediyor. DEX Screener’ın verilerine gore, Dogechain son 24 saatte 15 milyon dolarlık hacim görmüş oldu.

Dogecoin, 2021 boğa koşusunun göze çarpan performanslarından biriydi ve bir sentin kesirlerinden tüm zamanların en yüksek seviyesinde 0,73 dolara terfi etti. En sesli destekçileri içinde, Twitter’ı birçok kez erken kripto para birimini onaylamak için meşhur bir halde kullanan Elon Musk vardı. Bununla beraber, Dogecoin, Mayıs 2021’de bir piyasa çılgınlığı döneminde öteki köpek temalı madeni paralarla beraber çöktü ve yüksek seviyelerini geri kazanamadı. Projeye olan ilginin yenilenmesinden sonrasında bile, hala zirveden ortalama %88 aşağıda.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı ETH, MATIC ve öteki birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvelde haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada tamamlanmamış yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, tamamlanmamış yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir halde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir