Everdome, GEM Digital Limited’den 10 Milyon Dolarlık Yatırım Taahhüdü Aldı

Bu makaleyi paylaş

En hiper gerçekçi Metaverse olan Everdome, Bahama merkezli bir dijital varlık yatırım şirketi olan GEM Digital Limited’in (GEM), 30’dan fazla CEX’te (merkezi borsalar) ve DEX’lerde listelenen kamu hizmeti belirteçlerine kaynak, yapı ve yatırım yaptığını duyurdu. merkezi olmayan borsalar), yapılandırılmış bir belirteç abonelik sözleşmesi kanalıyla BAE merkezli Metaverse şirketine 10 milyon ABD Doları tutarında bir yatırım taahhüdü kabul etti.

GEM, Everdome’un Sürdürülebilirliğini Güçlendirecek

Duyuru, Everdome için, bilhassa ürün sunumu ve firmanın Metaverse arazi arsalarının açık çoğaltması açısından, artan bir etkinlik döneminde geldi. Haziran 2022’den bu yana, Everdome Metaverse’de bulunan toplam 11.700 arsa (% 97) sekiz haftalık bir müzayede deneyimi süresince satıldı. Toplamda, araziler, Everdome’un kendi dijital para birimi olan 1.531.000.000 $DOME’a eşdeğer olan 18.6 milyon ABD Doları’nın üstünde bir fiyata satın alındı. Everdome’da bir arsanın averaj fiyatı 130.000 $DOME idi.

Everdome, bu tesis kapsamındaki kesintilerin zamanlamasını ve sayısını denetim edecektir ve minimum bir düşüş yükümlülüğü yoktur. Everdome, kendi takdirine bağlı olarak, GEM Digital’e birden fazla borsada Token cinsinden averaj günlük hacminin %200’üne kadar satma kabiliyetine haizdir.

Everdome CEO’su ve Kurucusu Rob Gryn’e bakılırsa, GEM’in taahhüdü Everdome’un teklifini güçlendirmek ve işte gelecekte sürdürülebilirliği sağlamak için kullanılacak.

Rob Gryn dedi ki:

“GEM ile ortak olmaktan ve bu yatırım taahhüdü kilometre taşını elde etmekten coşku duyuyoruz; bu, Metaverse’de yeni sınırları zorlamaya çalışırken doğru yolda olduğumuzu onaylıyor. GEM’in yatırım taahhüdünün yapmamıza destek olacağı, ayağımızı gaza basmak ve ürünümüzü hakkaten büyütmek için muhteşem bir vakit. Everdome oldukca coşku verici bir yerde ve GEM ile beraber Metaverse ekosistemimizi bir sonraki seviyeye taşımak için bir sonraki adımı attık.”

GEM’in yatırımı, ekip büyümesine ve Metaverse teknolojik genişlemesine odaklanacak ve oyunun sanal gerçeklik (VR) yeteneklerinin süratli bir yolda bulunduğunu görecek. Fonlar ek olarak pazarlama çabalarını, ortaklık olanaklarını ve Everdome’un sürdürülebilir büyümesine destek olacak yatırımları artırmaya da gidecek.

2022 yılı süresince üç aşamada piyasaya sürülecek olan Everdome, kullanıcıları Mars’ı Everdome City’de kolonileştirmek için roket fırlatmalarıyla geniş çapta izlenen BAE’deki Hatta’dan sürükleyici bir yolculuğa çıkarıyor. Metaverse platformu, oyuncuları oyun ve gerçeklik arasındaki sınırları merak etmeye bırakacak son teknoloji, fotogerçekçi grafikler sunmak için son teknoloji 3D tarama teknolojisinden ve Epic Games’in Unreal Engine 5’inden yararlanıyor.

Unreal Engine 5 üstüne inşa edilen Everdome, meşhur konsept sanatçılarının, oyun yaratıcılarının, 3D tasarımcılarının, Hollywood VFX uzmanlarının, kent planlama profesyonellerinin ve grafikler sunan bir geliştirme ekibinin beceri ve vizyonlarından yararlanarak gerçek dünyaya genişletilmiş bir tecrübe sunacak. ve on yılı aşkın bir süredir tesirleri ve sayısız endüstride başarı sınırlarını aslına bakarsan gören bir pazarlama ekibi.

Everdome, en hiper-gerçekçi Metaverse’i yaratıyor. Markaları ve kullanıcıları dijital bir yaşamda bir araya getirmek, gerçek dünya deneyimiyle buluşuyor ve bunların tümü, dijital ve fizyolojik dünyaları sorunsuz bir halde birbirine bağlamak amacıyla -nihayetinde en gerçekçi Web3 deneyimini yaratıyor.

GEM Digital Limited bir dijital varlık yatırım firmasıdır. Bahamalar’da bulunan şirket, dünya genelinde 30’dan fazla CEX ve DEX’te listelenen kamu hizmeti belirteçlerine etken olarak kaynak sağlar, yapılandırır ve yatırım yapar.

Global Emerging Markets (“GEM”), Paris, New York ve Bahamalar’da ofisleri bulunan 3.4 milyar dolarlık alternatif bir yatırım grubudur. GEM, gelişmekte olan pazarlara odaklanan oldukca çeşitli yatırım araçlarını yönetiyor ve 72 ülkede 530’dan fazla işlem gerçekleştirmiş oldu. Her yatırım aracının değişik bir operasyonel denetim derecesi, riske bakılırsa ayarlanmış getirisi ve likidite profili vardır. Fonlar ve yatırım araçları ailesi, GEM ve ortaklarına Minik-Orta Ölçekli Yönetim Satın Almaları, Kamu Sermayelerinde Hususi Yatırımlar ve belirli girişim yatırımlarına maruz kalma olanağı sağlar.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvel haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada tamamlanmamış yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, tamamlanmamış yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir halde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Everdome, Yaklaşan Metaverse Arazi Müzayede Tarihini Deklare etti

En hiper-gerçekçi metaverse olan Everdome, yatırımcılara 30 Mayıs 2022 Pazartesi günü başlamış olacak olan arazi müzayede(ler)iyle Mars’ın bir parçasına haiz olmak için eşi olmayan bir fırsat sunuyor. 12.000 arsa…

Everdome ve Metahero, Bybit’te Yeni Bir Dönüm Noktasına Ulaşıyor

Everdome ve Metahero projelerinin mahalli belirteçleri olan DOME ve HERO, resmi olarak Bybit’te piyasaya sürüldü ve değişiklik platformunda işlem görmeye başladı. Türkiye’de İki Büyük Listeleme Duyurusu…

Metaverse: Alfa Romeo F1 Ekibi ORLEN Everdome’a ​​Katıldı

Alfa Romeo F1 Team ORLEN, dünyanın ilk hiper-gerçekçi metaverse’i Everdome ile ortaklığını açıklayarak metaverse’deki varlığına doğru büyük bir adım atacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir