FatManTerra, Terraform Labs, Do Kwon ve Jump Capital aleyhine toplu dava iddiasını duyurdu

Terra’nın şu anda meşhur Kara Şövalyesi FatManTerra, Terra ekosisteminin çöküşünün peşinden UST yatırımlarını telafi etmek amacıyla ABD’li avukatlar Scott+Scott vesilesiyle bir toplu dava açtığını duyurdu.

UST Mağdurları için Dava Kayıt Bağlantı Duyurusu

11 Mayıs’ta, UST’nin çıkarıldığı benzer biçimde, FatMan isminde bir hesap oluşturdum ve LFG’nin, krizin en şiddetli etkilerini azaltmak amacıyla minik sahiplerine geri ödeme yapmak için UST durağan(durgun) rezervlerini iyi mi kullanabileceğini ana hatlarıyla özetleyen bir teklif yayınladım… (1/15)

— FatMan (@FatManTerra) 26 Temmuz 2022

Salı günü gösterilen bir Twitter dizisinde FatManTerra, ABD hukuk şirketi Scott+Scott ile UST çöküşünün kurbanları için bir toplu dava açmak için ortaklaşa iş yaptığını deklare etti. Ek olarak ABD dışındaki yargı alanlarındaki davaların da benzer şekilde iş başlangıcında bulunduğunu ortaya koydu.

11 Mayıs 2022’de, “krizin en şiddetli etkilerini azaltmak amacıyla minik toprak sahiplerine geri ödeme yapmak için UST durağan(durgun) rezervlerini kullanmak” için bir Terra yönetişim önerisini tanıtmak için yeni bir Twitter hesabı oluşturuldu. Bu hesap takma adlı FatManTerra’nın evi olacaktı.

FatManTerra’nın önerisi, FatMan’in başlığına nazaran “Vitalik, Binance ve Justin Sun” tarafınca desteklendi ve “FDIC seçimi bir üst sınır kullanarak USDC’ye direkt bir dönüşüm ve UST sahiplerine geri ödemeyi içeriyordu.”

Terra on Terra Station için resmi yönetim protokolünde resmi bir teklif sunulmadan ilkin, Luna Foundation Guard, Bitcoin rezervlerinin Terra varlıklarını OTC işlemleri kanalıyla geri almak için kullanıldığını duyurdu. FatMan, “hakkaten inanılmış olduğu” bir sistemin bu şekilde çöküşünü görmenin “kalbinin kırıldığını”, UST sabitleyicisinin kaybedilmesi ve rezervlerin tamamen tükenmesiyle bu şekilde çöktüğünü söyledi.

Mevzuda, FatMan geçtiğimiz birkaç ay içinde ortaya çıkardığı Terra hikayesinin birçok bölümünü hatırladı. Talebi suni olarak şişirmek için düzmece Chai hacmini, Jump sermayesinin 2021’de UST’yi kurtardığını, Do Kwon’un denizaşırı hesaplara fon sızdırdığını ve “bir istikrar cephesi” yaratmak için düzmece Anchor hacmini söyledi.

FatManTerra, öteki yatırımcılarla empati kurarak, “Onların kalp kırıklıklarını bir tweette aktaramam” diyerek mevzuyu tamamlamış oldu. Kripto endüstrisindeki dolandırıcılardan “hasta bulunduğunu” ve Do Kwon benzer biçimde insanların bunu “çürük” hale getirdiğini anlatmaya devam etti. Mevzuyu bir harekete geçirici mesajla sonlandırdı;

“TFL & Do Kwon’un tüm hatalarını ortaya çıkarmak için adil bir yargılama talep ediyoruz ve böylece hakkaniyet kendi yolunu bulabilsin… Öyleki ya da bu şekilde, Do Kwon ya günahlarının kefaretini ödeyecek ya da intikamla yüzleşecek”

Derslik eylemi argümanıyla ilgili bilgiler aşağıda bulunabilir.

Bunun kurbanları ne kadar derinden etkilediğini kelimelerle ifade etmek zor. Binlerce insan senelerce birikimlerini yitirdi – kalp kırıklıklarını bir tweetle aktaramam. Tüm bu tarz şeyleri görmek ve pişmanlık ya da pişmanlık duymadan gülmek için gerçek bir sosyopat gerekir. (13/15)

— FatMan (@FatManTerra) 26 Temmuz 2022

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve hususi Discord topluluğumuza, daha hususi içerik ve analizlere erişin.

Zincir üstünde çözümleme

Fiyat anlık görüntüleri

daha çok bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm avantajları keşfedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir