FIL Cumartesi Günü 2 Haftanın En Yüksek Seviyesine Çıkarken ADA Toparlandı – Piyasa Güncellemeleri Bitcoin Haberleri

Büyük seviyede dalgalı bir oturuma karşın, kırmızı dalgadan kaçmayı başaran birkaç token oldu. Fiyatlar mühim bir direnç seviyesine doğru ilerlerken, Cardano hafta sonuna adım atmak için bir haftadan uzun bir sürenin en yüksek seviyesine terfi etti. Filecoin, Cumartesi günü %12’nin üstünde tırmanan bir başka kayda kıymet kazanç oldu

Cardano (ADA)

Cardano (ADA), fiyattaki son düşüşlerin arkasından token rallisi olarak Cumartesi günü yeniden yeşile döndü.

Cuma günkü 0,4499 $’lık dip seviyesinin arkasından, ADA/USD hafta sonuna adım atmak için 0,4769 $’lık gün içi en yüksek seviyesine terfi etti.

Bu hareket, boğaların tutarları 0,4430 dolarlık bir tabandan uzaklaştırmasıyla, cardano’nun uzun vadeli 0,4800 dolarlık direnç seviyesine yaklaştığını görüyor.

ADA/USD – Günlük Grafik

Grafiğe bakıldığında, ralli, 10 günlük hareketli ortalamanın (kırmızı) aşağı yönlü bir hareketin arkasından yana doğru eğilim göstermeye devam etmesiyle geliyor.

Bu, Ağustos ortasında gördüğümüz ve fiyatın dört gün içinde 0,5811$’dan 0,4343$’a çıkmış olduğu düşüş büyüsünün ihtimaller içinde bir sonunu işaret ediyor.

ADA şu anda 0,4742 dolardan işlem görüyor ve 14 günlük bağıl güç endeksi (RSI) 50,00 tavanında izleniyor.

Dosya parası (FIL)

Token hafta sonuna adım atmak için %12 kadar yükseldiği için Filecoin (FIL) Cumartesi günü de terfi etti.

FIL/USD Cumartesi günü 6,59$’a terfi etti ve bu, 20 Ağustos’tan bu yana görmüş olduğu en kuvvetli nokta.

Fiyattaki bu artış, FIL’in iki haftadan beri ilk kez 6.50$’lık direnç seviyesinden marjinal bir halde çıktığını görüyor.

FIL/USD – Günlük Grafik

Grafikten görüldüğü şeklinde, fiyattaki bu artış RSI’yi 50.65’te kendi tavanına çıkardı ve boğalar bugünkü kazançlarını artırmaya çalışırlarsa, bu noktanın kırılması gerekecek.

Bu gerçekleşirse, kartlarda da 8.00 doları tekrardan soruşturma olasılığı ile filecoin 7.00 dolara yaklaştığını görebiliriz.

Gelen kutunuza gönderilen haftalık fiyat analizi güncellemelerini almak için e-postanızı buraya kaydedin:

Filecoin’in gelecek günlerde 8,00 dolara ulaşacağına inanıyor musunuz? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin.

Eliman Dambıl

Kripto, Hisse Senedi ve FX’te aracı kurum direktörü, perakende tecim eğitimcisi ve piyasa yorumcusu olarak çalışan Eliman, piyasa analizine eklektik bir görüş açısı getiriyor.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons, Dennis Diatel/Shutterstock.com

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir