FIL Son Düşüşleri Uzatırken UNI 1 Haftanın En Düşük Seviyesine Düşüyor – Piyasa Güncellemeleri Bitcoin Haberleri

Uniswap Salı günü bir haftanın en düşük seviyesine geriledi, zira kripto piyasaları bugünkü seansta çoğunlukla kırmızıdaydı. Kripto piyasalarındaki son kırmızı dalga, birkaç yüksek profilli tokenin birkaç ayın en yüksek seviyelerine yükselmesinden günler sonrasında geldi. Filecoin bu şekilde bir belirteçti, sadece bugün de düşüş yaşadı ve üst üste üçüncü güne düştü.

Uniswap (UNI)

Uniswap (UNI), tokenin üç ayın en yüksek seviyesinin üstünde işlem görmesinden on gün sonrasında Salı günü bir haftanın en düşük seviyesine geriledi.

UNI/USD, 28 Temmuz Pazartesi günü 9,84$’ı gördükten sonrasında bugün erken saatlerde 8,37$’a düştü.

Bu düşüş, UNI’nin hafta sonu 9,30 dolarlık direnç noktasından çıkamamasının arkasından gelen son fiyat belirsizliğini artırdığını gösteriyor.

UNI/USD – Günlük Grafik

Bu kilit fiyat tavanının başarısız bir halde kırılmasından, token şimdi 8,20 dolarlık bir tabana gidiyor şeklinde görünüyor.

Bununla beraber, tarih bu seviyede mühim bir yükseliş baskısı bulunduğunu gösterdiğinden, bu pozitif olabilir.

Bugünkü düşüş, göreceli güç endeksinin (RSI) 57 tabanının altına düşmesiyle geliyor ve şimdi 53’te başka bir desteğe gidiyor şeklinde görünüyor.

RSI bu noktaya ulaşırsa ve boğalar 8.20 dolardan alım yaparsa, UNI’nin 9.30 dolara tırmanmaya emek harcaması olası.

Dosya parası (FIL)

Token bugünkü seansta %10’a yakın düşmüş olduğu için Filecoin (FIL) Salı günü dikkate kıymet bir başka hareketti.

FIL/USD bugün erken saatlerde 8.26$’a düştü ve bu, 9.24$’dan işlem gördükten bir günden kısa bir süre sonrasında geldi.

UNI’ye benzer şekilde, düşüş, tokenin birkaç ayın en yüksek seviyesinde işlem gördükten günler sonrasında art arda üçüncü seansta kaymasıyla geldi.

FIL/USD – Günlük Grafik

Bu son düşüş serisi, tokenin 9,50 dolardaki kuvvetli tavanı aşamadığı Pazar günü başladı.

Yazılı olarak, 14 günlük RSI, iki hafta içinde endeks için en düşük nokta olan 56.46’da izliyor.

Bu, fiyatların nispeten aşırı satılmış olduğu görünmüş olduğu için düşüşü satın almak isteyen boğalar için bir fırsat olabilir. Sadece bu, fiyatların mevcut tabanın altına düşeceği bir tuzak da olabilir.

Gelen kutunuza gönderilen haftalık fiyat analizi güncellemelerini almak için e-postanızı buraya kaydedin:

Gelecek günlerde filecoin’in toparlanmasını görebilir ve 9,00 doların üstüne çıkabilir miyiz? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin.

Eliman Dambıl

Kripto, Hisse Senedi ve FX’te aracı kurum direktörü, perakende tecim eğitimcisi ve piyasa yorumcusu olarak çalışan Eliman, piyasa analizine eklektik bir görüş açısı getiriyor.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımı yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir