Filipinler Unionbank, Mobil Uygulama Üstünden Kripto Para Borsasını Destekleyecek – Finans Bitcoin Haberleri

Yaygın olarak Unionbank olarak malum Filipinler Union Bank, müşterileri için başka bir kripto hizmetinin yakında piyasaya sürüleceğini duyurdu. Finans kurumu, mobil uygulamasının belirli kullanıcılarına ayrı bir cüzdan olmadan bitcoin ve öteki dijital para birimlerini değişiklik yapma seçeneği sunacak.

Unionbank, Filipinler’de Bir İlk Bildirildiğine Gore Uygulama İçi Kripto Değişiklik Özelliği Ekleyecek

Filipinler Birlik Bankası (Unionbank), mobil uygulamasında kripto para birimi değişimini kolaylaştıran ülkedeki ilk evrensel banka olmak için çalışıyor. Borç veren, üçüncü taraf bir cüzdana haiz olma ihtiyacını ortadan kaldırarak, kullananların direkt bankacılık uygulamasından bitcoin benzer biçimde kripto para birimleri alıp satabileceklerini söylemiş oldu.

ABS-CBN gösterim ağı tarafınca alıntılanan bir açıklamada Unionbank, blockchain’in bankacılığın geleceğine güç verecek bir teknoloji olduğu görüşünü paylaştı. Dijital varlık başkanı Cathy Casas, “Bununla beraber kripto para biriminin birçok müşterinin, bilhassa de genç neslin halihazırda aramış olduğu hizmetlerden biri bulunduğunun ve bu talebin pandemi tarafınca hızlandığının farkındayız” dedi. piyasalar, blockchain ve uygulama programlama.

Filipinler’de yönetilen varlıklara bakılırsa ilk 10 bankadan önde gelen Unionbank, kendisini şimdiden kripto dostu bir kurum olarak kabul ettirdi. Ortalama bir yıl ilkin, kripto para birimleri için bir gizleme hizmetini tecrübe etme hazırlıklarını duyurdu ve bu senenin Ocak ayında banka, kripto ticaretini kolaylaştıracak bir plan deklare etti.

Unionbank, yeni borsa işlevinin başlangıçta bankacılık uygulamasının rastgele evvelde seçilmiş kullanıcılarına sunulacağını deklare etti, sadece yakın gelecekte daha geniş bir kullanıma geçmeyi hedefleyeceğini altını çizdi. Kıdemli Başkan Yardımcısı, Teknoloji ve Operasyonlardan Görevli Başkan ve Dönüşümden Görevli Başkan Henry Aguda’nın şu sözleri aktarıldı:

Bu yalnız bankanın geleceğe daha hazır olmasını sağlamamıza destek olmakla kalmıyor, bununla birlikte kripto para kullanan müşterilerimizin gereksinimlerini da karşılayabiliyoruz.

Üst düzey yönetici, uygulama içi kripto değişiklik hususi durumunun, bankanın meta veri deposuna girmeye hazırlanırken üstünde çalmış olduğu projeler içinde bulunduğunu da sözlerine ekledi. Aynı doğrultudaki bir öteki girişim ise Nisan ayında duyurulan NFT oyunu Art of Dreams ile meydana getirilen ortaklık. Banka ek olarak gelecek aylarda bir Metaverse Mükemmellik Merkezi başlatmayı planlıyor.

Filipinler’deki Maya benzer biçimde bazı dijital bankaların platformları aslına bakarsanız kripto varlıkları için değişiklik seçenekleri sunarken, Unionbank bunu tatbik eden ilk büyük geleneksel borç veren olacak. Banka, lisanslı bir kripto para borsasıdır. Ülkenin merkez bankası olan Bangko Sentral ng Pilipinas, Filipinler’deki kripto tecim platformlarına ve hizmet sağlayıcılarına lisans veren otoritedir.

Bu hikayedeki etiketler

Uygulama, uygulama, Banka, Bitcoin, Kripto, kripto borsası, Kripto para birimleri, Kripto para birimi, Kripto Para Birimi Değişimi, Değişiklik, Özellik, işlev, başlatma, Mobil Uygulama, Filipinler, hizmet, unionbank

Filipinler’deki öteki bankaların mobil uygulamalarında kripto ile ilgili özellikler sunmasını bekliyor musunuz? Aşağıdaki yorum bölümünde bizlere bildirin.

Lubomir Tassev

Lubomir Tassev, Hitchens’ın şu sözünü beğenen, teknoloji meraklısı Doğu Avrupa’dan bir gazeteci: “Yazar olmak, yaptığım şey değil, olduğum şeydir.” Kripto, blok zinciri ve fintech’in yanı sıra, internasyonal siyaset ve iktisat öteki iki esin deposudur.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons, Walter Eric Sy

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımı yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir