FLOW 7 Günlük Yitirme Serisinin Peşinden Toparlandı – Piyasa Güncellemeleri Bitcoin Haberleri

FLOW Perşembe günü, token yedi günlük düşüşün arkasından yükselişe geçmiş olduğu için daha yüksek işlem görüyordu. Artış, küresel kripto piyasası kapitalizasyon ticaretine, yazarken %1,14 daha düşük olmasına karşın geliyor. Shiba Inu bugünkü seansta ortalama %10 düştü.

AKIŞ

FLOW, art arda yedi günlük düşüşün arkasından token toparlandığı için Perşembe gününün dikkate kıymet hareketlerinden biriydi.

Fiyattaki düşüşler, FLOW’un son zamanlarda bir destek noktası olarak hareket eden 2.54 $’a düştüğünü görmüş oldu.

Sadece, fiyatların son olarak bu katta olduğu 8 Ağustos’ta olduğu şeklinde, boğalar piyasaya tekrardan girmeyi seçti ve FLOW/USD’yi bugün 2,80$’a zirveye gönderdi.

AKIŞ/USD – Günlük Grafik

Destek noktasıyla çarpıştığından beri, FLOW boğalarının şimdi gözlerini 3,00$’lık bir direnç seviyesine diktiği görülüyor.

Sadece, bu noktaya yaklaşmak için tokenin ilkin bağıl güç endeksindeki (RSI) bir engeli aşması gerekir.

Yazılı olarak, endeks, tarihsel olarak ayıların kendilerini konumlandırdığı bir alan olan 61.19 tavanının marjinal olarak altında olan 60.32’lik bir okumada.

Shiba Inu (SHIB)

FLOW ortalama %10 artarken, shiba inu (SHIB) Perşembe günü neredeyse aynı oranda düştü.

SHIB/USD, bugünün seansında 0.0000147$’a düştü ve bu, 0.00001774$’a ulaştıktan ortalama dört gün sonrasında geldi.

Bu, SHIB’nin 10 Mayıs’tan bu yana tırmandığı en yüksek noktaydı, sadece boğalar pozisyonlarından çekilmeye devam ederek tutarları düşürdü.

SHIB/USD – Günlük Grafik

Bugünün düşüşü, şu anda yatay seyreden RSI göstergesinde görülebilen piyasa belirsizliğinin artmasıyla geliyor.

Endeks, geçmişte bir direnç noktası görevi gören ve şimdi destek rolünü üstüne alan 62 seviyesinde yatay olarak hareket ediyor şeklinde görünüyor.

SHIB bu haftanın en yüksek seviyelerine geri dönecekse, RSI’nin 62 seviyesinin üstüne çıkması ve 70 seviyesine yaklaşması gerekecek.

Gelen kutunuza gönderilen haftalık fiyat analizi güncellemelerini almak için e-postanızı buraya kaydedin:

Haftasonuna yaklaştıkça shiba inu toparlanabilir mi? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin.

Eliman Dambıl

Kripto, Hisse Senedi ve FX’te aracı kurum direktörü, perakende tecim eğitimcisi ve piyasa yorumcusu olarak çalışan Eliman, piyasa analizine eklektik bir görüş açısı getiriyor.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons, photo_gonzo / Shutterstock.com

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir