FTX, ‘tek tıklama’ vadeli işlem spread ticareti için Paradigma ile ortak oldu

Paradigma, kripto borsası FTX ile ortaklaşa spread ticaretinin başladığını duyurdu.

Cuma günkü bir blog yazısında Paradigm, FTX ortaklığı kapsamında kullananların Bitcoin (BTC), Ether (ETH) üstündeki spot, kalıcı ve durağan(durgun) vadeli vadeli işlemler arasındaki fark için “bacak riski olmayan” “tek tıklama” ticaretini kullanabileceklerini söylemiş oldu. ) ), Solana (SOL), Avalanche (AVAX), ApeCoin (APE), Dogecoin (DOGE), Chainlink (LINK) ve Litecoin (LTC). FTX, işlemler için “garantili atomik yürütme ve her iki bacağın da temizlenmesini” elde edecektir.

Paradigm CEO’su Anand Gomes’e gore, düzenleme, nakit ve taşıma işlemleriyle ilgilenen yeni kripto yatırımcılarını çekmeyi amaçlıyordu – FTX’te kripto spot alımlarından ve vadeli işlem araçlarından yararlanıyor. Gomes, sunumun “daha ileride” yeni ürün tekliflerine yol açabileceğini de sözlerine ekledi.

FTX, spot, perpetuals ve vadeli işlem enstrümanları arasındaki farkı her zamankinden daha kolay ve ucuz hale getirmek için önde gelen kurumsal likidite ağı @tradeparadigma ile resmi olarak ortaklık kurdu. LINK ve $LTC!https://t.co/O7chj4l09C pic.twitter.com/mbqjpo6qCQ

— FTX (@FTX_Resmi) 12 Ağustos 2022

İlgili: Reddit, topluluk puanları için ETH gaz ücretlerini etkinleştirmek için FTX ile ortaklık kuruyor

Şirket, spread ticaretinin her iki ayağı için atomik uygulama kullanmanın, geleneksel bir borsada yürütülenlerden “yapısal olarak daha azca riskli” bulunduğunu ve piyasa yapıcıların “oldukca daha sıkı fiyatlar ve mühim seviyede daha büyük boyutlarda teklif vermelerine” olanak tanıdığını söylemiş oldu. Paradigm’e gore, ücretler, iki ayrı direkt alım satım gerçekleştirildiğinde ücretlerden %50 daha azca olacaktır.

Paradigm, 2019 senesinde bir blok tecim çözümü başlatmak için kripto türevleri borsası Deribit ile ortaklık kurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir