Funko, Avatar Legends NFT’lerini Düşürmek İçin Muhteşem Bir Eğlence Deviyle Ortak Oldu – Blockchain Bitcoin Haberleri

29 Temmuz’da popüler kültür tüketici ürünleri şirketi Funko, firmanın oldukca uluslu medya ve eğlence şirketi Paramount Global ile ortak bulunduğunu duyurdu. İki şirket, Avatar Legends evrenine dayanan bir takım değiştirilemez token (NFT) sunmayı planlıyor. Funko’nun son olarak Avatar Legends Digital Pop sürümü, NFT platformu Droppp vesilesiyle 9 Ağustos 2022’de yayınlanacak.

Avatar Legends NFT’leri — Halka Açık Tüketim Ürünleri Şirketi Funko, Paramount ile İşbirliği Yapıyor

Funko (Nasdaq: FNKO), firmanın eğlence şirketi Paramount (Nasdaq: PARA) ile ortak bulunduğunu ve Avatar Legends evrenine dayanan yeni bir NFT koleksiyonu çıkarmayı planladığını duyurdu. Avatar Legends serisi, popüler Nickelodeon tabanlı Avatar animasyon tv dizisi “The Last Airbender” ve “The Legend of Korra”dan geliyor.

Funko Avatar Legends paketleri ve bireysel NFT’ler.

Yaklaşan Funko ve Paramount Digital Pop NFT’lerinde Kuruk, Painted Lady ve Fire Nation Aang benzer biçimde popüler karakterler yer alacak. “Avatar Efsaneleri x Funko Serisi 1 Dijital Pop! yakında Droppp’a geliyor, ”Funko Cuma günü tweet attı. NFT’ler Funko’nun benzersiz bobble-head, pop art stilini içerecek ve Avatar Legends’ın standart NFT paketi paket başına 9,99 $ olacak.

Premium paketler birim başına 29,99 $ olacak ve Funko, Avatar Legends Digital Pop serisinde toplam 625.000 NFT olacağını söylüyor. “Her bir Dijital Pop paketi! size nadir Funko Dijital Pop’larından birini ortaya çıkarma şansı veriyor! Açıldığında, bu sonrasında parasız, sınırı olan sayıda, fizyolojik bir vinil koleksiyon için kullanılabilir, ”Funko’nun Avatar Efsaneleri duyuru bilgileri.

Avatar Legends NFT’leri, Funko’nun Jay ve Silent Bob Digital Pop NFT’lerinin son lansmanını takip ediyor. Funko, Jay ve Silent Bob ve Avatar Legends NFT’lerine ek olarak Warner Bros., Hanna Barbera, My Little Pony, Kellogs, Transformers, Bob Ross, Yıldız Trek, DC Comics ve Iron Maiden benzer biçimde markaların Dijital Pop NFT’lerini de yayınladı. .

Ayrıca, NFT satışları son birkaç haftadır kasvetli ve NFT satışlarının son yedi günü bundan önceki haftaya nazaran %25,26 daha düşük. Google Trends verileri, dünya genelinde “NFT” terimi için meydana getirilen aramaların Ocak ayının sonunda tüm zamanların en yüksek puanı olan 100’den mevcut puan olan 16’ya düştüğünü gösterdiğinden, NFT’lere olan ilgi yatay bir seyir izledi.

Cryptoslam.io’nun haftalık istatistiklerine nazaran, son yedi gün içinde 379 bin dolar satış gören Wax blok zincirinde Funko Digital Pop NFT’leri gösterildi. Haziran ayı süresince averaj Wax blok zinciri satışı NFT başına 6,46 dolardı ve Temmuz ayında averaj 4,63 dolardı. Cryptoslam.io ölçümleri, Wax’ın 17 ağ içinde NFT satışları açısından dokuzuncu en büyük blok zinciri bulunduğunu gösteriyor.

Dappradar.com istatistikleri ek olarak Wax’ın takas edilemez token pazarı bulunduğunu gösteriyor Atomicmarket, tüm zamanların satışları açısından onuncu en büyük NFT pazarıdır. 9 Ağustos’ta Funko’nun karşılıksız tokenleri NFT platformu Droppp vesilesiyle dağıtılacak. Birkaç gün ilkin, Paramount’un PARA hisselerinin notu Goldman Sachs tarafınca düşürüldü, FNKO hisseleri ise düşüş yaşadı.

Cuma günü gösterilen bir zacks.com raporuna nazaran, şirket “ürün kategorileri içinde kuvvetli talep” görmüş olduğu için Funko’nun hisseleri iyi gidiyor. Funko kısa süre ilkin Haziran ayında koleksiyonluk marka ve sınırı olan sayıda serigrafi baskılı poster üreticisi Mondo’yu satın aldı. Tüketici ürünleri şirketi Funko’nun üç aylık kazançlarının yakında açıklanması planlanıyor.

Bu hikayedeki etiketler

Avatar, Avatar Legends, Avatar Legends NFT’ler, Blockchain, cryptoslam.io istatistikleri, Digital Collectible, Digital Collectibles, Droppp, metaverse endüstrisi, nft, NFT satışları, NFT’ler, Nickelodeon, Non-Fungible Token, Non-fungile tokens, Paramount, Paramount Global , Fizyolojik versiyonlar, The Last Airbender, The Legend of Korra, Wax Blockchain

Funko’nun Avatar Legends Digital Pop NFT’lerini tanıtmak için Paramount Global ile beraber emek harcaması hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu mevzu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

Jamie Redman

Jamie Redman, Bitcoin.com News’de Haber Lideri ve Florida’da yaşayan bir finansal teknoloji gazetecisidir. Redman, 2011’den beri kripto para birimi topluluğunun etken bir üyesidir. Bitcoin, açık kaynak kodu ve merkezi olmayan uygulamalar için bir tutkusu vardır. Eylül 2015’ten bu yana Redman, Bitcoin.com News için bugün ortaya çıkan yıkıcı protokoller hakkında 5.700’den fazla yazı yazdı.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons, Funko, Paramount Global, Avatar Legends

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir