GAIMIN’in Erken Erişim Etkinliği, Platformunu ve Para Kazanma Uygulamasını Oyunculara Açıyor – Basın Bülteni Bitcoin Haberleri

basın bülteni

BASIN BÜLTENİ. Zug, İsviçre, 12 Ağustos 2022: GAIMIN, oyun ve para kazanma platformunun oyun topluluğuna açıldığını duyurdu.

Para kazanma ve oyun platformunun kısa sürede tamamlanan ilk testlerinin arkasından, GAIMIN.io ltd, oyun ve para kazanma platformunu Ağustos ve Eylül aylarında 10.000 oyuncuya açıyor.

GAIMIN’in para kazanma uygulaması, bir kullanıcının bir PC’de kurulu Grafik İşleme Birimi’ni (GPU) kullanarak GAIMIN’in dağıtılmış veri işleme ağına katılmasını sağlar ve oluşturulan ödüllerin %90’ını kullanıcıya geri döndürür. Kullanıcı olarak PC tabanlı oyunculara hususi olarak odaklanan GAIMIN’in uygulaması, oyuncuların NFT’ler ve mahalli oyun jetonları (V-Bucks ve Apex Legends jetonları dahil) benzer biçimde oyun içi varlıkları satın almanın yanı sıra satın almanın yanı sıra eylemsiz olarak oluşturulan ödüllerini kullanmalarına olanak tanır. GAIMIN’in e-spor kısmı olan GAIMIN Gladiators’ın takıları ve ürünleri, tümü GAIMIN’in GMRX belirteci için gerçek yarar sağlamak suretiyle tasarlanmıştır.

GAIMIN Pazarlama Müdürü Andrew Faridani, “Kontrol topluluğunu 10.000 etken kullanıcıya genişletmek, GAIMIN’in oyuncular için eylemsiz olarak kazanılan ödüller üreten bir uygulamayı piyasaya sürme stratejisinde ileriye doğru atılmış büyük bir adımdır. 15 Ağustos 2022 Pazartesi gününden itibaren, uygulamamızın para kazanma özelliklerinden derhal yararlanabilecek ve bununla beraber bu Erken Erişim etkinliğine katılmak için bonuslar alabilecek 10.000 kullanıcıya uygulamamızın indirmesini açacağız.”

GAIMIN CEO’su Martin Speight, “İlk testin arkasından, uygulamanın kullanılabilirliği, kullanıcı deneyimi, yeni işlevler ve artan para kazanma seçeneklerinde mühim iyileştirmeler yaptık. Şimdi, genel sürüm için hazır durumda, yüksek senkron kullanım kanalıyla uygulamanın performansını kontrol etmek için 10.000 oyuncuya ihtiyacımız var.”

Andrew Faridani sözlerine şöyleki devam etti: “15 Ağustos’tan itibaren 10.000’e Erken Erişim sağlamak, daha büyük bir kontrol topluluğu oluşturmamıza ve platformun hedef kullanıcı topluluğumuz genelinde toplu olarak benimsenmesine yönelik stratejimize öncülük etmemize olanak sağlayacak. Bu etkinlik, GAIMIN’i ve sistemlerimizi kontrol etmek ve ek olarak kullanıcıları devamlı katılımları için artırılmış ödüller, sınırı olan sürüm oyun NFT’leri ve gelişmiş GMRX ile ödüllendirmek için tasarlanmıştır. Daha da önemlisi, bu bununla beraber GMRX içindeki destek programın yakın listeye alınması için hazır bulunduğunu da gösterecektir.”

Martin sözlerini şöyleki tamamladı: “Platformumuzun genel kullanıma hazır olmasını sağlamak, stratejimizde ileriye doğru atılmış büyük bir adımdır. GMRX’in listelenmesine hazır olarak ve borsalarda GMRX’in sürdürülmesini desteklemek için, etken bir kullanıcı tabanı ve topluluğu ile listelediğimizden güvenli olmak ve bununla beraber ekosistemimizde GMRX’in gerçek yararını göstermek istiyoruz.”

Bu etkinliğe katılmak için, lütfen Erken Erişim süreci süresince tüm talimatların sağlanacağı toplumsal medya kanallarımızdan GAIMIN’i takip edin.

GAIMIN hakkında

GAIMIN.IO Ltd (GAIMIN), oyun topluluğunun oyun bilgisayarlarının hesaplama gücünden para kazanmasına destek olmaya odaklanan İngiltere ve İsviçre merkezli bir oyun şirketidir. GAIMIN, dünya genelinde merkezi olmayan bir veri işleme ağı oluşturmak için tipik olarak oyun bilgisayarlarında bulunan kullanılan işlem gücünden yararlanan ve “süper bilgisayar” performansı sunan, merkezi olmayan bir veri işleme ağı yarattı.

Parasız indirilebilen PC tabanlı bir uygulama ile GAIMIN, dünya çapındaki bağımsız işleme cihazları ağından “süper bilgisayar” düzeyinde veri işleme performansı sunmaya yönelik yenilikçi yaklaşımlar vasıtasıyla azca kullanılan performanstan para kazanır. Başlangıçta blok zinciri hesaplamalarının güçlendirilmesine odaklanan GAIMIN veri işleme ağı, video işleme dahil olmak suretiyle bir takım değişik büyük ölçekli veri işleme uygulamasını da destek sunar.

GAIMIN, kullanıcılara kendi kripto para birimi olan GMRX ile ödeme yapar ve bu para hemen sonra NFT’ler, oyun içi varlıklar, aksesuarlar ve ürünler için GAIMIN Marketplace’teki satın almalarda kullanılabilir yada fiat yada değişik bir kripto para birimine dönüştürülebilir.

Güncel bilgiler için lütfen aşağıdaki GAIMIN toplumsal medya hesaplarını takip edin:

Daha çok data için lütfen iletişime geçin:

ABD Kıtası, Orta Doğu ve Avustralya Pasifik – Andrew Faridani, GAIMIN Pazarlama Müdürü (Toronto, Kanada merkezli): andrew@gaimin.io

Birleşik Krallık ve Avrupa – Marc Bray, GAIMIN İletişim Başkanı (Manchester, Birleşik Krallık merkezli): marc@gaimin.io

Bu bir basın açıklamasıdır. Okuyucular, tanıtılan şirket yada bağlı kuruluşları yada hizmetleriyle ilgili herhangi bir işlem yapmadan ilkin kendi durum tespitlerini yapmalıdır. Bitcoin.com, basın bülteninde bahsedilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Bitcoin.com Medya

Bitcoin.com, kripto ile ilgili her şey için önde gelen kaynaktır. Basın bültenleri, sponsorlu gönderiler, podcast’ler ve öteki seçenekler hakkında konuşmak için ads@bitcoin.com ile iletişime geçin.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir