Gala Games’in Örümcek Tankları Resmi Web3 Lansmanından Ilkin Başarıya ulaşmış Son Oyun Testini Yapmış oldu – Basın Bülteni Bitcoin Haberleri

basın bülteni

BASIN BÜLTENİ. GAMEDIA tarafınca geliştirilen ve Web3 sanayi lideri Gala Games tarafınca gösterilen blockchain oyunu, 31 Ekim’deki tam lansman için hazırlık yapmadan ilkin şu anda son oyun testlerini yürütüyor.

Spider Tanks, Gala Games’in Web3 (blockchain) teknolojisiyle desteklenen ilk oyunlarından biridir ve resmi sürümü Cadılar Bayramı 2022’de planlanmıştır. Oyun, arena seçimi bir PvP dövüş oyunudur. Oyuncular tanklarını, oyuncuların haiz olduğu yükseltilebilir parçalardan oluşan bir garajda kişiselleştirir. Bu parçalar ek olarak, yaygın olarak NFT’ler olarak malum aktarılabilir blok zinciri öğelerine aittir.

Spider Tanks’in piyasaya sürülmesi, yalnızca uzun bir geliştirme aşamasındaki proje listesinden ilk AAA kalitesinde sürümü olarak Gala Games için değil, bununla birlikte oyunun e-spor cazibesi ve ödül fırsatları sebebiyle daha geniş oyun topluluğu için de önemlidir. Oyuncuların, bilhassa de en yetenekli oyuncuların, ödüller için Spider Tanks ekosistemine katılmasının birçok yolu vardır.

Ek olarak, resmi lansmandan itibaren Spider Tanks, Gala’nın şu anda Project GYRI olarak malum kendi katman 1 blok zincirinden güç alacak. Büyük bir merkezi olmayan oyun platformuna güç sağlamak için hususi olarak inşa edilen bu blok zinciri, daha yaygın Ethereum ağının oyun amaçları için lüzumlu olmayan taraflarını ortadan kaldırarak ağ ücretlerini azaltmak, sürdürülebilirliği çoğaltmak ve verimliliği en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Gene de Gala’nın blok zincirinde yaşayan oyun içi varlıklar, Ethereum ağına ve bu ağdan köprülenme kabiliyetine haiz olacak.

Spider Tanks, oyuncuların ve koleksiyonerlerin ödüller için oyunu destekleyebilecekleri çeşitli şekillerden dolayı da acıklı bir Web3 lansmanı. Savaşlar için oyuncular ve sahipler, oyunun SILK adında olan ödül simgesiyle ödüllendirilecekler. Bu jeton direkt oyuncuların Gala Games cüzdanlarına verilecek ve oyunda kullanılabilir.

Gala Oyunları Hakkında

Gala Games, dünyadaki en büyük merkezi olmayan oyuncu ağını inşa ediyor. Web3 teknolojisini kullanan ve ustalaşmış oyunlardan elde edilmiş varlıklı tecrübe ve uzmanlıkla desteklenen Gala Games, varlık sahipliği, ödüllere dayalı ekonomiler ve benzeri görülmemiş AAA oyun deneyimleri vasıtasıyla oyuncuları güçlendirmeyi amaçlıyor. Gala.Games’te Gala Oyunları Ekosistemi hakkında daha çok informasyon edinin.

Basın İletişim

Patrick Bergman – Patrick@gala.games

Bu bir basın açıklamasıdır. Okuyucular, tanıtılan şirket yada bağlı kuruluşları yada hizmetleriyle ilgili herhangi bir işlem yapmadan ilkin kendi durum tespitlerini yapmalıdır. Bitcoin.com, basın bülteninde bahsedilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

medya

Bitcoin.com, kripto ile ilgili her şey için önde gelen kaynaktır. Basın bültenleri, sponsorlu gönderiler, podcast’ler ve öteki seçenekler hakkında konuşmak için ads@bitcoin.com adresinden Medya ekibiyle iletişime geçin.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir