Gemini, ETH Birleşmesine Kadar Önde Gelen Stake Sunuyor

Mühim Çıkarımlar

Kripto para borsası Gemini, bugünden itibaren Polygon (MATIC) stakingini destekleyeceğini duyurdu. Gelecekte Ethereum (ETH), Solana (SOL), Polkadot (DOT) ve Audius (AUDIO) desteği eklenecektir. Hizmet, Ethereum madencilikten “Birleştirme” ile staking’e geçmeye hazırlanırken tanıtılıyor.

Bu makaleyi paylaş

Gemini, borsa kullanıcılarının uygun kripto varlıklarında ödül kazanmalarını elde eden staking desteğini duyurdu.

İkizler Stake Sunacak

İkizler, bugün 18 Ağustos’tan itibaren staking’i destekleyecek.

Bir duyuruda Gemini, kullananların başlangıçta Polygon’un MATIC tokeninde stake yapabileceklerini ve ödüller kazanabileceklerini söylemiş oldu. Ek olarak Ethereum (ETH), Solana (SOL), Polkadot (DOT) ve Audius (AUDIO) staking’in yakın gelecekte mevcut olacağını söylemiş oldu.

Audius hariç, tüm bu tokenler, piyasa değerine bakılırsa en büyük 15 kripto para birimi içinde içeriyor.

Şirket, yatırılan kripto üstünde getiri elde eden başka bir hizmet olan Gemini Earn ile stake etmeyi karşılaştırdı. Gemini, Kazan hizmeti için üçüncü taraf borçlularla ortak olsa da, stake hizmeti blok zinciri doğrulamasından ödüller alacaktır.

Gemini’nin kendi doğrulayıcı düğümlerini çalıştırmayı mı organize ettiği yoksa harici doğrulayıcılarla mı çalışacağı belli değil.

Gemini, hizmetinden hisse alan kullananların azaltılmış teknik gereksinimlerden yararlanacağını belirtiyor. Gemini, altyapı maliyetlerini, gaz ücretlerini ve cezaları kesecek. Ek olarak, kullananların kendi anahtarlarını yönetmesini sağlamak yerine güvenlik için kurumsal bir yaklaşım sunar.

Gemini staking üç ülkede geçerli olacak: Singapur, Hong Kong ve ABD Birleşik Devletleri (New York hariç).

Gemini’nin Ürün Müdürü Franck Kengne, staking’in tanıtımının “alt çizgilerin altını çizdiğini” söylüyor. [Gemini’s] eksiksiz bir hizmet paketi sunma taahhüdü. Müşteriler için yeni seçenekler sağlamada “esas almanın mühim bir sonraki adım” bulunduğunu da sözlerine ekledi.

Gemini, en eski ve en oldukça tanınan borsalardan biridir. Bununla beraber, işlem hacimleri nispeten düşüktür: 24 saatte yalnız 52 milyon dolar işlem görürken, rakipleri aynı dönemde yüz milyonlarca yada milyarlarca dolar işlem görmektedir.

Bugünün haberleri, Ethereum “Birleştirme” için hazırlanırken geliyor. Bu etkinliğin Eylül ortasında yapılması planlanıyor ve ağı tamamen Proof-of-Work madenciliğinden Proof-of-Stake’e geçirecek.

Coinbase, Binance, Kraken, FTX, Kucoin ve Crypto.com benzer biçimde öteki kripto borsaları da son aylarda ve yıllarda staking hizmetlerini tanıttı. Sadece Coinbase kısa süre ilkin, Ethereum’u sansürlemek zorunda kalması benzer biçimde ihtimaller içinde bir durumda staking hizmetini durdurmayı tercih edeceğini söylemiş oldu.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı BTC, ETH ve öteki kripto para birimlerine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvelde haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada tamamlanmamış yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, tamamlanmamış yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir halde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir