Gizemli Shiba Inu’nun kurucusu Ryoshi, yeni proje Dejitaru Tsuka’nın arkasında mı?

The Express’in 1 Ağustos’ta bildirdiğine nazaran, Shiba Inu’nun kurucusu Ryoshi’nin yeni kripto projesi Dejitaru Tsuka’nın arkasında olduğuna dair spekülasyonlar artıyor.

Shiba Inu’nun kurucusu geri mi döndü?

Shiba Inu’nun anonim kurucusu, 30 Mayıs’ta toplumsal medyasını ve Medium gönderilerini sildi ve bu, o sırada meme madeni parasının geleceği mevzusunda endişelere yol açtı.

Proje Lideri Shytoshi Kusama, Ryoshi’nin ortadan kaybolmasına ışık tutamadı. Bunun yerine, takipçilerini Ryoshi’nin Vizyonunu yerine getirme misyonuna yönlendirdi – Shib, Leash, Bone, Treat, ShibaSwap, Shi ve Shibarium projelerini tamamlama.

Kripto para meraklıları, Ryoshi’nin aradan Dejitaru Tsuka adlı yeni bir projeyle döndüğünü söylüyor. Spekülasyonun deposu, Dejitaru Tsuka ile alakalı şifreli blok zinciri mesajlarının deşifre edilmesinden geliyor.

Bir Shiba Inu çekirdek topluluğu üyesi, Dejitaru Tsuka blok zincirindeki mesajların Ryoshi’nin yazışma tarzına benzer bulunduğunu söylemiş oldu. Bazıları bunun zayıf bir bağlantı bulunduğunu iddia edebilirken, topluluk üyesi zincir üstündeki mesajların Ryoshi’nin tarzına uygun olduğunda ısrar etti.

Dejitaru Tsuka’nın 8 Temmuz’da gösterilen blockchain mesajının “editoryalleştirilmiş bir versiyonu” olan ilk Medium gönderisi, Ryoshi’nin yazı stiliyle benzerlikler taşıyor. Ileti, şeyleri mecazi tutan tinsel ve şifreli bir forma haizdir.

“Başkalarına yürekli olmayı, alçakgönüllü olmayı ve avcı olmaktan utanmamayı öğretmeliyiz. Tsuka bizim sığınma yerimiz. Meditasyon yaparız, düşünürüz, araştırırız, kendimize ve insanlığa inanç tohumları ekmek için zihnimizi meşgul ederiz.”

Ek olarak, ileti “biz Ryoshi’yiz” ile imzalanmıştır. Sadece mantık, fena aktörlerin çoğu zaman başkalarını yansılamak ettiğini belirtir.

“Hepsi sana kaldı. Tsangnyon haklı. Dinliyoruz… Sangha benzer biçimde, hiçbir şeye ihtiyacımız yok, hiçbir şey aramıyoruz, hiçbir şey istemiyoruz. Biz kimse değiliz. Biz Ryoshi’yiz. –TÜM DOLU TSUKA“

Dejitaru Tsuka nedir?

Dejitaru Tsuka internet sayfası, editöryal blok zinciri mesajına oldukça benzer şekilde, onu benimseyen her insanın üstünde “bilgelik ve refah” soluyan bir folklor ejderhasından bahseden bir gizem ve alegori havası içeriyor.

Sadece, Dejitaru Tsuka’nın ne sunduğuna dair bir izahat, hatta bir teknik araştırma bile yok.

TSUKA tokeni şu anda CoinMarketCap’te 2.925. sırada yer ediniyor ve Uniswap V2 ve V3 ile MEXC borsasında işlem görmeye hazır. Son 24 saatte işlem hacmi, bundan önceki güne nazaran %45 artarak 1,5 milyon doların birazcık altında geldi. Bununla birlikte, TSUKA da son 24 saatte %62 artışla 0.01109$’a terfi etti.

Ayrıca, yakın tarihindeki bir Guardian makalesi, Dejitaru Tsuka’nın halı kullanıcıları için bekleyen bir aldatmaca sh * tcoin olabileceği mevzusunda uyardı.

Gösterilen: Memecoins, İnsanlar

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve hususi Discord topluluğumuza, daha hususi içerik ve analizlere erişin.

Zincir üstünde çözümleme

Fiyat anlık görüntüleri

daha çok bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm avantajları keşfedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir