GoldenTree’den 5,3 milyon dolarlık yatırımın arkasından suşi fiyatı %6,6 arttı

Merkezi olmayan protokol Sushiswap (SUSHI), mahalli tokeninin fiyatının son 30 günde %19’un üstünde bir artışla 1,38 $’a yükseldiğini görmüş oldu.

Twitter’daki minimum bir teknik analist, protokolü çevreleyen son pozitif momentumun, Ağustos ayında işaretin altına düşmesinden bu yana ilk kez 1,5 doların üstüne çıkmasını elde eden katalizör olabileceğine inanıyor.

SUSHI niçin trend oluyor?

CryptoSlate verilerine bakılırsa SUSHI, son 24 saatte %6,6 arttı. Dijital varlık, önceki yedi gün içinde %24,4 artarak pozitif bir fiyat performansını sürdürdü.

Analistler, son zamanlardaki pozitif performansı hususi varlık yönetimi şirketi GoldenTree’nin 5,3 milyon dolarlık yatırımına bağladılar.

GoldenTree, kısa sürede bir dijital varlık yatırım stratejisi başlatan 50 milyar dolarlık bir hususi varlık yöneticisidir. Şirket, Sushi’yi yatırım yapmayı düşündüğü DeFi ürünlerinden biri olarak belirleyerek inanılmaz potansiyeline işaret etti.

Altın Ağaç dedi ki:

“Suşi, DeFi’nin mevzusu: rekabetin önünde suni engeller olmadan yineleme ve yenilik yapma. Geliştiricilere karmaşıklığı katmanlayacakları çerçeveler sunan Trident ve Bento şeklinde yeni, kompostlanabilir ürünlere yaklaşımı seviyoruz.

Haftanın başlarında, Jared Gray Sushi’nin yeni Baş Aşçısı olarak atandı. Gray, ekosistemin büyümesine destek olmak için 250.000 dolarlık kıdem tazminatı paketini DAO’nun hazinesine bağışladı.

Sushi’ye ilgi artıyor.

GoldenTree’nin duyurusu, Sushi’ye olan ilgi artarken geldi. 4 Ekim ve 6 Ekim içinde, Sushi protokolündeki etken adresler 306’dan 811’de zirveye terfi etti, sadece sayı şu anda 700 civarında.

🍣 $SUSHI’nin son birkaç gündeki yükselişi, #GoldenTree’nin teklif sahipleri olarak ortaya çıkmasıyla desteklendi. Duyuruları, toplumsal hacmin 3 ayın en yüksek seviyelerine çıkmasına niçin oldu. Ve #DeFi varlığının işlem hacmi ve adres etkinliği 3 Ekim’den bu yana hakikaten arttı. https://t.co/UIjTKKEUPA pic.twitter.com/4xGCOCNSa9

— Santiment (@santimentfeed) 6 Ekim 2022

Santiment verilerine bakılırsa, tokenin işlem hacmi de 1 Ekim’de 32 milyon dolardan 6 Ekim’de 201 milyon dolara terfi etti.

Sushi, şu anda sektördeki en oldukca izlenen kripto varlıklarından biridir. CoinMarketCap’in seyretme listesine bakılırsa, son 24 saat içinde en oldukca aranan 18. varlık.

Ayrıca, CoinGecko verilerine bakılırsa DEX’in işlem hacmi son 24 saat içinde %36 düşüşle 16.5 milyon$’a düştü.

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve hususi Discord topluluğumuza, daha hususi içerik ve analizlere erişin.

Zincir üstünde çözümleme

Fiyat anlık görüntüleri

daha çok bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm avantajları keşfedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir