Gözaltına Alınmayan Kripto Değişimi Changeangel, Cashback ve Ortaklık Programları Ekliyor – Basın bülteni Bitcoin Haberleri

basın bülteni

BASIN BÜLTENİ. 30 Temmuz 2022 – Changeangel.io, uygun ve kazançlı Cashback ve Ortaklık programı ilave ederek kripto değişiklik hizmetini mevcut ve potansiyel kullanıcılar için daha çekici hale getiriyor. Cryptocurrency girişimcileri ve geliştiricileri tarafınca oluşturulan Changeangel.io, 100’den fazla jeton alışverişi yapmanın süratli ve gözetimsiz bir yoludur.

“Kriptolarınızı kendi cüzdanlarınızda tutmanın sağlamış olduğu güvenliğin yanı sıra, Changeangel.io şimdi yeni para iadesi ve bağlı müessese programları vasıtasıyla mükemmel eylemsiz gelir elde etmenin bir yolu. Başlangıçta nakit geri ödeme teşviki sağlamak için kendi jetonumuzu çıkarmayı düşündük, sadece piyasada 8000’den fazla jeton varken, karışıma başka bir jeton eklemek istemedik, bunun yerine müşterilerimizi jetonlarla ödüllendireceğiz / aslına bakarsan piyasada olan jetonlar” dedi markadan bir sözcü.

2019 senesinde piyasaya sürülen Changeangel, bir takım hizmet sunan bir blok zinciri şirketidir. Amaçları, dünyaya blockchain, kripto para çözümleri ve değişiklik hizmetleri getirmek ve insanlara kolay erişim sağlamaktır. Takas gelirinin bir kısmı, açık kaynaklı ve gönüllüler tarafınca yürütülen blok zinciri projeleri şeklinde inovasyon ve gelişime destek olmak için bağışlanıyor.

Changeangel, bir para birimi seçmeniz ihtiyaç duyulan bir işlem oluşturma ile başlamış olan kolay, 3 adımlı bir değişiklik süreci sunar. Bunu, işlemin sonunda gösterilen adrese para gönderme takip eder. Bundan sonrasında, Changeangel.io en düşük ücretlerle en iyi oranlar için para alışverişinde bulunurken tek yapmanız ihtiyaç duyulan arkanıza yaslanıp rahatlamak.

Seneler geçtikçe, kriptonun popülaritesi fırladı. Geleneksel bir bankanın zorluklarını ortadan kaldırdı ve insanlara merkezi olmayan bankacılığın enerjisini verdi. Bugün, cep telefonu olan hepimiz, banka hesabı yapmaya gerek kalmadan para transferi yapabilir. Cryptocurrency hakikaten paranın geleceğidir ve Changeangel, onunla beraber gelen özgürlüğün tadını hakikaten çıkarabilmeleri için insanoğlu için daha erişilebilir hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Changeangel.io, satın alan için mevcut en iyi oranı bulmak için gelişmiş bir algoritma kullanır ve bunu istenen para birimine kolayca değiştirir. Changeangel böylece iyi bir kıymet ve getiri sunmuş olduğu için popülerlik ve itimat kazanıyor. Şirket, fonlarıyla Changeangel’e güvenen sayısız sadık kişiyle övünüyor.

“Changeangel, varlıkları takas etmek için kullandığım en GÜVENİLİR ve GÜVENİLİR şirket. Alan kişi hizmetleri desteği kusursuz ve geçtiğimiz yıl Changeangel’i kullanma deneyimim BÜYÜK oldu!” dedi Changeangel.io’nun bir müşterisi.

Birçok müşteriden alınan büyük geri bildirimlere çeşitli nedenler katkıda bulunur. Bunlardan biri, soruları yanıtlamak ve müşterilere lüzumlu desteği vermek için daima orada olan 24X7 satın alan desteğidir. Öteki bir niçin de, maksimum güvenlik garantisidir. Changeangels, işlemler için tam gizlilik ve güvenlik sağlamak için birden fazla koruma katmanı kullanır. Tüm işlemler sorunsuz ve süratli bir halde gerçekleşir. Blockchain onayından sonrasında bir işlemin tamamlanması ortalama 10-60 dakika sürer. İşlemleri birden fazla sistemde güvenli bir halde saklayan Çoklu Karma Doğrulama da vardır.

Yukarıdaki tüm nedenler, Changeangel’i kripto yatırımcıları ve meraklıları içinde tercih edilen bir seçenek haline getiriyor. Changeangel.io ile sistemde kolayca gezinebilir ve gelişmiş algoritma tarafınca kendileri için seçilen para birimlerine yatırım yapabilirsiniz. Daha çok data için Changeangel.io’nun resmi internet sayfasını ziyaret edin.

Bu bir basın açıklamasıdır. Okuyucular, tanıtılan şirket yada bağlı kuruluşları yada hizmetleriyle ilgili herhangi bir işlem yapmadan ilkin kendi durum tespitlerini yapmalıdır. Bitcoin.com, basın bülteninde belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Bitcoin.com Medya

Bitcoin.com, kripto ile ilgili her şey için önde gelen kaynaktır. Basın bültenleri, sponsorlu gönderiler, podcast’ler ve öteki seçenekler hakkında konuşmak için ads@bitcoin.com ile iletişime geçin.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir