GRT ve LINK, Cuma Günü Oldukça Haftanın En Yüksek Seviyelerine Terfi etti – Piyasa Güncellemeleri Bitcoin Haberleri

Token birkaç haftanın en yüksek seviyesine çıkmış olduğu için grafik Cuma günkü seansta kayda kıymet bir hareketti. Fiyatlar, bugünkü seansta %16’ya kadar terfi etti ve chainlink de fiyat artışını çift haneli bir yüzdeyle görmüş oldu. Genel olarak, küresel kripto piyasası kıymeti, yazı yazarken %1,92 arttı.

Grafik (GRT)

Grafik (GRT), token tutarları %16’nın üstünde arttığı için Cuma günü kripto piyasalarındaki en büyük hareketlerden biriydi.

Perşembe günkü seansta 0,1082$’lık dip seviyesinin arkasından GRT/USD bugün erken saatlerde 0,1373$’lık gün içi en yüksek seviyesine terfi etti.

Bugünkü hareket, mühim bir direnç seviyesinin token kırılımını 0.1305$’da görmüş oldu ve süreçte 11 Haziran’dan bu yana en yüksek noktasına ulaştı.

GRT/USD – Günlük Grafik

Bu artan yükseliş momentumunun bir sonucu olarak GRT, 14 günlük göreceli güç endeksinin üç ayın en yüksek seviyesi olan 64.89’a ulaştığını görmüş oldu.

Artık token aşırı alım bölgesine girdiğine nazaran, ayılar ihtimaller içinde bir giriş noktası olan 0.1585$’lık bir tavan ile muhtemelen tekrardan giriş için hazırlanıyor olacaklar.

Bu mevcut koşu devam ederse, bu büyük olasılıkla hedef boğanın hedefi olacaktır ve birçoğunun o noktada kazanımları güvence altına alması muhtemeldir.

Zincir Bağlantısı (BAĞLANTI)

GRT’ye ek olarak, zincir bağlantı (LINK) da bugünkü seansta fiyatların %10’un üstünde artmasıyla yeşildeydi.

Cuma günü, fiyatlar son zamanlardaki 7.40 dolarlık tavanın ötesine geçmiş olduğu için token 7.83 dolara tırmandı.

GRT’de olduğu benzer biçimde, bu nokta LINK’in 11 Haziran’dan bu yana işlem görmüş olduğu en yüksek düzey ve fiyatların 6.76$’a düşmesinden 24 saatten kısa bir süre sonrasında geldi.

LINK/USD – Günlük Grafik

14 günlük RSI, 10 günlük ve 25 günlük hareketli ortalamaların momentumunun yukarı yönlü trendi ile üç ayın zirvesinde.

Bu devam ederse, boğalar için bir sonraki ihtimaller içinde hedef, 9,50 dolarlık bir tavanla 9 doların üstünde olabilir.

Gelen kutunuza gönderilen haftalık fiyat analizi güncellemelerini almak için e-postanızı buraya kaydedin:

Chainlink’in Ağustos ayında muhtemelen 10 dolara ulaştığını görecek miyiz? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin.

Eliman Dambıl

Kripto, Hisse Senedi ve FX’te aracı kurum direktörü, perakende tecim eğitimcisi ve piyasa yorumcusu olarak çalışan Eliman, piyasa analizine eklektik bir görüş açısı getiriyor.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir