Gucci Artık ApeCoin’de Ödemeleri Kabul Ediyor

Mühim Çıkarımlar

Gucci artık ABD Birleşik Devletleri’ndeki bazı mağazalarda ApeCoin’i kabul ediyor. Ödemeler, kripto ödeme sağlayıcısı BitPay tarafınca kolaylaştırılacaktır. Haber, başka bir lüks marka olan Tiffany & Co.’nun hususi yapım CryptoPunks temalı mücevherler için kullanılabilecek 250 NFT’lik bir koleksiyon çıkaracağını duyurmasından günler sonrasında geldi.

Bu makaleyi paylaş

Gucci, ApeCoin’i bugün kabul edilen kripto ödemeleri listesine ilave ederek lüks markanın kripto ekosistemini keşfetmesinde bir adım daha attı.

Yuga Labs Lüks Markalarla Buluşuyor

Gucci, Web3’te ikiye katlanıyor.

Yüksek moda markası bugün Twitter’da ABD Birleşik Devletleri’ndeki seçkin butiklerde BitPay vasıtasıyla ApeCoin ödemelerini kabul etmeye başladığını duyurdu. Gucci’nin Mayıs ayı başlarında New York, Los Angeles, Miami, Atlanta ve Las Vegas’taki belirli mağazalarda kripto para birimi ödemelerine izin vereceğini açıklamasının peşinden geldi; Kabul edilen madeni paraların sıralaması Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Dogecoin, Shiba Inu ve çoklu stabilcoinleri içeriyordu.

ApeCoin, Yuga Labs’in Bored Ape Yacht Club’a bağlı Otherside ekosistemine bağlı olan ApeCoin DAO için yönetişim ve destek program belirtecidir. Bored Ape Yacht Club, 2021’de pazardaki patlama esnasında dünyanın en iyi NFT koleksiyonu oldu; Paris Hilton, Stephen Curry ve Jimmy Fallon şeklinde ünlüler tarafınca televizyonda ve toplumsal medyada geçit töreni yapılmış oldu. Koleksiyonun maymun temalı NFT’leri ortalama 200$’a basıldı ve şu anda ortalama 135.000$’a eşdeğer olan ortalama 84 ETH taban fiyatına haiz. Gucci, 10KTF, SUPERPLASTIC ve SuperRare ile işbirlikleri de dahil olmak suretiyle NFT alanındaki çeşitli çabaların peşinden ApeCoin ilavesini “Evin Web3 keşfinde bir başka adım” olarak nitelendirdi.

Gucci duyurusu, Tiffany & Co.’nun Pazar günü, Yuga Labs’ın haiz olduğu bir başka ikonik NFT koleksiyonu olan CryptoPunks’ta modellenen el yapımı kolye koleksiyonunu çıkaracağını duyurmasının derhal peşinden geldi. 30 ETH karşılığında (bugünün fiyatlarıyla ortalama 48.600$), CryptoPunk sahipleri “minimum” 30 elmas yada kıymetli taştan yapılmış NFT’lerinin bir kopyasını alabilecekler ve parça, tokasında ek elmaslar bulunan bir altın zincire asılacak. Lüks markanın koleksiyonu, CryptoPunk temalı kolyelerden biri için kullanılabilen NFT’lerin 250 “NFTiffs” baskısında piyasaya sürülecek. Bu Cuma satışa çıkıyor.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı ETH’ye ve öteki birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvelde haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada noksan yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, noksan yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir şekilde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir