Hodlnaut, Para Çekme İşlemlerini Dondurmak İçin En Son Kripto Borç Veren Oldu

Mühim Çıkarımlar

Hodlnaut, “piyasa koşullarını” gerekçe göstererek para çekme ve işlemleri durduran son olarak kripto para birimi borç verenidir. Şirket ek olarak Singapur Para Otoritesi nezdinde dijital ödeme belirteci lisansı başvurusunu geri çekerek, büyük olasılıkla faaliyeti tamamen durdurmayı planladığını belirtti. Hodlnaut daha ilkin, para çekme işlemlerini durdurmadan ilkin yönetim altında ortalama 500 milyon dolarlık varlığa haiz bulunduğunu açıklamıştı.

Bu makaleyi paylaş

Hodlnaut, kullananların fonlarının mevcut durumuyla ilgili herhangi bir ek data açıklamadan bir kurtarma planı üstünde çalıştığını söylemiş oldu.

Hodlnaut Askıya Alınan Hizmetler

Singapur merkezli kripto kredi platformu Hodlnaut kriz moduna girdi.

Kıymetli kullanıcılar, son piyasa koşulları sebebiyle para çekme, token takası ve para yatırma işlemlerini derhal durduracağımızı üzülerek bildiririz. MAS lisans başvurumuzu da geri aldık. İşte açıklamamızın tamamı https://t.co/5KfHUBzWsn Bir sonraki güncellememiz 19 Ağustos’ta olacak.

— Hodlnaut (@hodlnautdotcom) 8 Ağustos 2022

Pazartesi günü meydana getirilen duyuruya nazaran, borç veren, likidite sorunlarının yanı sıra para çekme, token takası ve mevduatı duraklattı. Şirket, kullanıcılara uzun vadeli çıkarlarını korumak için en iyi çözüm için çalıştığını söyleyerek, “Bu zor kararın likiditemizi istikrara kavuşturmaya ve varlıkları korumaya odaklanmamız için alındığı mevzusunda sizi temin etmek istiyoruz” dedi. Şirket, bilançosunun durumu hakkında daha çok detay vermeden, “Son piyasa koşulları sebebiyle bu zor karara ulaştık” dedi.

Hodlnaut ek olarak Singapur Para Otoritesi ile dijital ödeme jetonu (DPT) lisansı başvurusunu geri çektiğini ve faaliyete devam etme planının olmadığını ve muhtemelen batkı başvurusunda bulunacağını belirtti. Şirket ek olarak toplumsal medyadaki varlığını e-posta, Twitter ve Telegram ile sınırladı ve “birleştirmek” istediğini söylemiş oldu. [its] çaba sarf eder ve doğru bilgiyi derhal verir.” Hodlnaut’un kurucusu Juntao Zhu, Twitter profilini privatem olarak ayarlarken, borç veren de ekip sayfasını kaldırdı.

Hodlnaut, Terra’nın Mayıs ayındaki çöküşünün arkasından batkı eden yada faaliyetlerini ciddi şekilde sınırlayan bir takım merkezi kripto platformunda yalnızca en sonuncusu. Terra’nın mahalli tokeni LUNA’nın değerinin birkaç gün içinde sıfıra düşmesine yol açan çöküş, kripto piyasasında mühim bir düşüşe yol açarak birçok mühim kripto fonunu ve hizmet sağlayıcısını hazırlıksız elde etti. Terra’nın çöküşünün arkasından patlayan ilk en büyük fonlar içinde, kredileri karşılamaması Celsius, Voyager Digital, Vauld ve Babel Finance dahil olmak suretiyle birçok kripto kredi kuruluşunu ciddi likidite ve ödeme gücü krizlerine sokan Three Arrows Capital oldu.

Hodlnaut’un o zamandan beri düzenlenen LinkedIn profiline nazaran, borç veren kısa süre ilkin yönetim altında ortalama 500 milyon dolarlık varlığa sahipti. Firmanın hizmet koşulları Celsius ve Voyager’ınkilere benziyorsa, batkı durumunda mudiler teminatsız alacaklılar olarak sınıflandırılabilir. Bu, varlıklarının tamamını geri alamayacakları anlamına gelebilir.

Izahat: Yazma esnasında, bu yazının yazarı ETH’ye ve öteki birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvelinde haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada noksan yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, noksan yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir şekilde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir