Hodlnaut, Para Çekmelerini Donduran Kripto Firmalarının Uzun Listesine Katıldı

Singapurlu kripto borç veren Hodlnaut, “son piyasa koşulları sebebiyle” para çekme işlemlerini dondurduğunu açıklayan son olarak dijital varlık şirketidir.

Holdnaut’un internet sayfasında yer edinen bir duyuruda şirket, mahalli hukuk şirketi Damodara Ong LLC ile tekrardan yapılandırma ve kurtarma planının “fizibilitesi ve süre çizelgeleri” mevzusunda istişare ederken “likiditemizi istikrara kavuşturmaya ve varlıkları korumaya odaklanmak için” tedbir aldığını söylemiş oldu.

Bu senenin başlarında, borç veren MAS’tan “Bir Büyük Ödeme Kurumu olarak dijital ödeme belirteci (DPT) hizmetleri sağlamak için” İlke İçi Onay (IPA) aldı.

Holdnaut’un Singapur Para Otoritesine (MAS) lisans başvurusunu geri çektiğini bildirdiği bildirildi.

Netice olarak, Hodlnaut artık Token Swap hususi durumunu sağlamıyor.

Şirket, mevzuyla ilgili bir sonraki güncellemesinin 19 Ağustos 2022’de olacağını söylüyor, sadece para çekme işlemlerinin ne süre tekrardan başlamış olacağı mevzusunda kati bir tarih veremiyor.

Kripto kışı para çekme işlemlerini donduruyor

Terra’nın Mayıs ayında çöküşünden bu yana, sanayi, yaygın likidite problemlerine ilişkin raporlarla darbe aldı. Kripto hedge fonu Three Arrows Capital kısa süre ilkin batkı başvurusunda bulunmuş oldu ve birkaç borç verenin de kurtarmaya ihtiyacı vardı.

İflas eden borç verenler, potansiyel banka operasyonlarını önlemek için çoğu zaman satın alan çekme işlemlerini durdurur. Kısa sürede iflastan korunmak için başvuruda bulunan kripto borsası Zipmex, son örnektir – sadece geçen hafta SOL, XRP ve ADA için para çekme işlemlerine tekrardan başlamış olsa da.

Vauld ve Celsius da aynı önlemi aldılar ve ikinci şirket kısa bir süre sonrasında batkı başvurusunda bulunmuş oldu.

Görünüşe gore sanayi hemen hemen kripto kışından çıkmamış.

Kripto haberlerinden haberdar olun, gelen kutunuzda günlük güncellemeler alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir