Hodlnaut, Terra Maruziyeti Ortaya Çıktığında Mensubu Kesti

Mühim Çıkarımlar

Hodlnaut, kurtarma çabaları ve adli yönetim süreci hakkında bugün bir güncelleme yayınladı. Dava belgelerinin sızdırılmış bir kısmı, firmanın en azından dolaylı olarak Terra’ya maruz kaldığını ortaya koyuyor. Hodlnaut ek olarak, çalışanlarını işten çıkaracağını ve giderlerden tutum etmek için belirli oranları değiştireceğini de deklare etti.

Bu makaleyi paylaş

Hodlnaut’un adli yönetim süreci, şirket çalışanlarını işten çıkarmaya karar verirken Terra’ya maruz kaldığını ortaya çıkardı.

Hodlnaut Davaları Devam Ediyor

Hodlnaut, iş gücünün %80’ini işten çıkararak kurtarma girişimlerine devam ederken evi temizliyor.

Kripto kredi şirketi başlangıçta 8 Ağustos’ta kullanıcı para çekme işlemlerini dondurdu. Hemen sonra 16 Ağustos’ta mahkeme tarafınca atanan bir memurun yönetimi devralmasıyla şirkete yasal taleplerden koruma sağlayacak bir adli yönetim talebi başlattı.

Bugün şirket, yasal temsilinin 18 Ağustos’ta adli yönetim uygulaması için ilk dava konferansına iştirak etmesi sebebiyle bu sürecin ilerlediğini söylemiş oldu.

Hodlnaut, geçici yargı yönetimine yapılacak başvurusunun 22 Ağustos’ta görüşüleceğini söylemiş oldu. Bu süreç, duruşma zamanı 30 Ağustos olan yargı yönetimi uygulamasına paralel olarak işleyecek.

İşlem belgelerine erişim müşterilerle sınırı olan olsa da, işlemlerin ayrıntıları sızdırıldı. Hodlnaut aylar ilkin, kısa sürede çöken TerraUSD’ye (UST) direkt maruz kalmadığını söylemiş oldu. Sadece sızdırılan belgeler, TerraUSD Classic’i (USTC) Anchor Protocol vesilesiyle stake ettiğini gösteriyor.

“Hodlnaut Pte. Ltd’nin UST’ye direkt maruziyeti yoktur, ”diye yazdı bir şirket üyesi. “Sadece dolaylı olarak, UST depeg’in Hodlnaut Pte üstünde tesiri var. Ltd.” Varlıkları Anchor Protocol’de tutmak UST’ye (şimdi USTC) maruz kalmayı gerektireceğinden, ifadenin acayip ifadesi fazlaca belirsiz bırakıyor.

Dosyalama metnine gore, bu yatırım faaliyetleri Hodlnaut’un 189,7 milyon dolar kaybetmesine niçin oldu.

Şirket ek olarak bugün, giderlerini azaltmak için işgücünün %80’ini işten çıkardığını da duyurdu.

Şimdi, şirkette yalnız 40 çalışan kaldı. Hodlnaut, ekipte kalan çalışanların “temel işlevleri yerine getirebilmemiz için lüzumlu personel sayısı” bulunduğunu söylüyor.

Hodlnaut ek olarak, likiditeyi tekrardan kazanma girişimlerinin bir parçası olarak yakma oranlarını düşüreceğini ve tüm açık vadeli faiz oranlarını %0’a değiştireceğini söylemiş oldu. Bu siyaset 22 Ağustos’tan itibaren geçerli olacaktır.

Son olarak Hodnaut, kendisi ile Singapur Başsavcısı ve Singapur Polis Gücü içinde işlem yapıldığını belirtti. “Bu mevzuda herhangi bir informasyon ifşa edemediğini” söylemiş oldu.

Şirket, muhtemelen bir sonraki güncellemesini 23 Ağustos’ta yayınlayacağını söylüyor.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı BTC, ETH ve öteki kripto para birimlerine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvelde haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada noksan yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, noksan yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir halde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir