Huobi Kurucusu Çoğunluk Hissesini 3 Milyar Dolar Değerlemeden Satmak İçin Görüşmelerde: Rapor

Mühim Çıkarımlar

Huobi’nin kurucusu Leon Li’nin, aralarında rakip borsa FTX ve TRON’un kurucusu Justin Sun’ın da bulunmuş olduğu birkaç yatırımcıyla, borsanın %60’ını 3 milyar dolarlık bir değerlemeyle satmak için görüşmelerde bulunmuş olduğu bildiriliyor. Kesinleşirse, antak kalma kripto endüstrisindeki en büyüklerden biri olabilir ve Li’ye kişisel olarak ortalama 1 milyar dolar kazandırabilir. Basında çıkan haberlerin aksine, Justin Sun, satış hakkında Li ile ilişki oluşturmayı reddetti.

Bu makaleyi paylaş

Antak kalma, kripto endüstrisindeki en büyüklerden biri olabilir ve Li’yi ortalama 3 milyar dolarlık bir öz ana para değerlemesiyle 1 milyar doların üstünde netleştirir.

Huobi Kurucusu 1 Milyar Dolarlık Çıkışı Bekliyor

Huobi’nin kurucusu Leon Li’nin borsanın ortalama %60’ını satmak için yatırımcılarla görüşmelerde bulunmuş olduğu bildiriliyor.

Cuma günü gösterilen bir Bloomberg raporuna nazaran, dünyanın en büyük kripto para borsalarından kabul edilen Huobi Global’in kurucusu, şirketteki çoğunluk hissesini satmak için rakip kripto borsası FTX ve TRON kurucusu Justin Sun da dahil olmak suretiyle birden fazla yatırımcıyla görüştü. Mevzuya aşina olan kişilere atıfta bulunan Bloomberg, Li’nin ortalama 2 milyar ila 3 milyar dolar içinde bir değerleme istediğini ve bu da satıştan kişisel olarak ortalama 1 milyar dolar kazanabileceği anlamına geldiğini söylemiş oldu. Eğer sonuçlandırılırsa, antak kalma kripto endüstrisindeki en büyük satın almalardan birini işaretleyebilir.

Seyşeller merkezli Huobi, ülke geçen yıl kripto para birimlerini yasaklamadan ilkin Çin’in en büyük kripto para borsasıydı. Yasağın peşinden gelirlerine mühim bir darbe almasına karşın, borsa sektördeki en büyüklerden biri olmaya devam etti ve günlük ortalama 1,1 milyar dolarlık işlem hacmi kaydetti. Bu, şu anda ortalama 19 milyar dolar değerinde olan ABD merkezli Coinbase’in günlük işlem hacminin ortalama yarısı.

Bir Huobi sözcüsünün Bloomberg’e, Li’nin satış hakkında birkaç kurumsal yatırımcıyla görüştüğünü doğruladığı bildirildi. “Yeni hissedarların daha kuvvetli ve kaynak olacağını ve Huobi markasına kıymet vereceklerini ve Huobi’nin büyümesini sağlamak için daha çok ana para ve enerji yatırımı yapacaklarını umuyor” dedi. Aksine raporlara karşın, TRON kurucusu Justin Sun, satışla ilgili olarak Li ile ilişki oluşturmayı reddetti.

Huobi’nin tokeni HT, kazançlarının bir kısmını silmeden ilkin haberlerde ortalama %25 artışla 4.48$’dan 5.46$’a terfi etti. CoinGecko verilerine nazaran, HT şu anda Mayıs 2021’deki tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 39.66$’dan ortalama %86,7 düşüşle 5,30$ civarında işlem görüyor.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı ETH’ye ve öteki birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvelde haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada noksan yada yanlış olabilir. Eski, noksan yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için hiçbir şekilde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir