İflas için Alman Exchange Nuri Dosyaları

Mühim Çıkarımlar

Berlin merkezli kripto para borsası Nuri (eski adıyla Bitwala) bugün Almanya’da batkı başvurusunda bulunmuş oldu. Şirket, batkı süreci devam ederken bile kullananların para çekmesine izin vermeye devam edecek. Nuri, Rusya-Ukrayna savaşı ve Celsius’un çöküşü benzer biçimde çeşitli olayların piyasaları etkilediğini söylemiş oldu.

Bu makaleyi paylaş

Daha ilkin Bitwala olarak malum bir Alman kripto borsası olan Nuri, fena piyasa koşulları sebebiyle batkı başvurusunda bulunmuş oldu.

Nuri İflas Bildirdi

Nuri bugün 9 Ağustos’ta batkı başvurusunda bulunmuş oldu.

Son zamanlarda batkı eden bazı kripto platformlarının aksine, Nuri müşterilerine hizmet vermeyi reddetmeyi planlamıyor. Kullanıcılar, para yatırma ve çekme işlemlerine garantili erişime haiz olacak ve Nuri’nin hizmetleri çalışmaya devam edecek. “Geçici batkı işlemlerinin bu süreci etkilemediğini” belirtti. [customer] mevduatlar, kripto para fonları ve Nuri Pot yatırımları.”

Nuri mevcut hesapları açık tutacak olsa da yeni satın alan kabul etmiyor ve yeni hesap açılmasına izin vermiyor.

Nuri bir çok fonu elinde tutmuyor. Kullanıcılarının Euro mevduatlarını yönetmek için Alman fintech bankası Solarisbank AG ile bir ortaklık sürdürmektedir. Aynı şekilde, Solaris Digital Assets GmbH (SDA) borsanın gizleme amaçlı kripto cüzdanlarını yönetirken, Bankhaus von der Heydt Nuri Pot fonlarını yönetiyor.

Nuri, batkı işlemlerinin uzun vadeli bir tekrardan yapılandırma planı geliştirmesine destek olacağını söylüyor ve bunun “tüm müşterilerimiz için ileriye giden en güvenli yol” bulunduğunu iddia ediyor.

Şirket, batkı sebebi olarak piyasa sorunlarını öne sürerek, “sıkıntılı piyasa gelişimleri ve bunun finansal piyasalar üstündeki müteakip etkilerinin” batkı başvurusunu lüzumlu kıldığını kaydetti.

Daha spesifik olarak, COVID-19 pandemisinin peşinden ve devam eden Rusya-Ukrayna savaşının piyasa tesirleri sebebiyle 2022, fintech girişimleri için “sıkıntılı bir yıl” olarak adlandırıldı.

Şirket ek olarak, Celsius ve Terra’yı içeren kripto endüstrisindeki çöküşleri kaygı olarak belirtti. Holdnaut, Vauld, Babel Finance, CoinFLEX, Voyager Digital ve Zipmex benzer biçimde öteki firmalar de ödeme gücü sorunları yaşıyor.

Geçen ay Bitcoin Faiz Hesabını etkileyen Celsius ile ilişkisi haricinde Nuri, daha geniş kripto piyasasına maruz kalıp kalmadığını belirtmedi.

Nuri, 2021’de tekrardan markalaşana kadar Bitwala adı altında etkinlik gösterdi. İlk olarak 2015’te piyasaya sürüldü ve o zamanlar Almanya’da daha iyi malum kripto hizmetlerinden biriydi.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı BTC, ETH ve öteki kripto para birimlerine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc. bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda herhangi bir beyanda bulunmaz yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler öncesinden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada tamamlanmamış yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, tamamlanmamış yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir şekilde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir