Iskra, Kore Blockchain Haftasında Oyun Yayıncılığını Tekrardan Tanımladı, Yeni Oyunları Duyurdu – Basın Bülteni Bitcoin Haberleri

basın bülteni

BASIN BÜLTENİ. SEOUL – Iskra, Web3 çağlarında oyun yayıncılığı vizyonunu özetleyen Korea Blockchain Week’te sahne aldı. “Teknoloji artık hepimiz için daha iyi sonuçlar elde eden bir ekosistem sağlamak için kullanılabilir: oyuncular, oyun geliştiriciler ve platformun kendisi. Artık her paydaşın (bilhassa oyuncuların) oyun deneyiminin yarattığı genel kıymeti paylaşma fırsatı var: dijital varlık sahipliğinden, fandom geliştirmeden genel topluluk katılımına kadar.”, diye açıklıyor Iskra’nın Küresel Genel Müdürü Ben Colayco.

Iskra, tüm paydaşlara katılımlarına bağlı olarak tüm platform ücretlerinin %100’üne varan oranlarda dağıtım yapmayı planlıyor. Katılım, bir Iskra ağ düğümünü (Pioneer NFT) çalıştırmaktan, Iskra’nın mahalli jetonunu (ISK) stake etmekten, yalnızca platform hizmetlerini kullanmaya kadar her şeyi ölçen Iskra’nın Topluluk Sıralama Sistemi vesilesiyle belirlenir. Web3 için Game Publishing’in bu biçimi, oyuncuları veri başlangıcından itibaren paydaşlar olarak ihtiva eder ve artık ana gelir deposu olmadıkları ve oyun deneyiminin yarattığı genel kıymeti paylaştıkları bir dinamik yaratır. Bu hizalama, yüksek düzeyde katılımlı bir tabanın en iyi içinde ne olduğu çekmiş olduğu ve en iyi içeriğin yüksek katılımlı tabanı büyütmeye devam etmiş olduğu ve her insanın kıymet yaratmada paylaşmış olduğu erdemli bir volan yaratmayı umuyor.

Iskra oyun ortaklığı stratejisi, oyun geliştirme deneyimi ve web3 için içeriğe özgü potansiyel çevresinde döner. Bu kriteri takiben Iskra, oyun serisine yeni bir stüdyo imzaladı: HDLABS, HDLABS “Stepwatch” ile blockchain oyun alanında deneyime haiz, Move to Earn (M2E) unvanı ve 30’a kadar oyun için geçiş üstünde çalışıyor. Web2’den Web3’e. HDLABS ve Iskra, 2022’nin 4. çeyreğinde beraber sıra tabanlı bir RPG “Three Kingdoms Multiverse” yayınlayacak.

Bu, Iskra tam oyun serisini dört adede kadar onaylanmış oyun ve son aşama deneyimli stüdyolar getiriyor; aralarında popüler restoran simülasyon oyunu “Cooking Adventure” ile Grampus, Rich Alien’ın 3 maçlı bulmacası “Cascade Kings” ve Iskra’nın kendi in-house başlığı “ Klaymon”, koleksiyonluk bir RPG. 2022’nin sonuna kadar yeni oyunlar ve ortaklar için daha çok duyuru yapılması umut ediliyor.

HDLABS CEO’su Bay Seok-ju LEE, “Oyun uzmanlığımız, Iskra’nın blok zinciri bilgisi ve etkileşimli topluluğunun birleşimi, web3 için yeni nesil keyifli ve sürdürülebilir oyun deneyimleri sunacağına” inanıyor.

GRAMPUS CEO’su Bay Ji-in KIM, “Gerçek eğlenceyi ve sürdürülebilirliği teşvik etmek için yalnız Oynamak İçin Kazanmak değil, Iskra’nın Oyna ve Kazan felsefesine katılıyoruz” dedi.

İskra Hakkında

ISKRA, Oyunun Geleceğidir. Şirket, Kore’nin en büyük teknoloji ve oyun şirketlerinden bazıları tarafınca desteklenmektedir. ISKRA’nın topluluğa yönelik sistemi, paydaşlarını katılımlarına nazaran ödüllendirerek topluluğun çıkarlarını hizalarken, oyun geliştiricilerinin platformuna iştirak etmesi için sürdürülebilir tokenomik çözümleri entegre ediyor. Şirket, eğlenceyi, sürdürülebilirliği ve son olarak blok zinciri teknolojisini birleştirerek, erken benimseyenler ile ana akım arasındaki web3’ün benimsenmesindeki boşluğu kapatmayı amaçlamaktadır.

Kore Blockchain Haftası Hakkında

FactBlock’un ev sahipliğinde ve Hashed’in ortak ev sahipliğinde düzenlenen Korea Blockchain Week, 2022, finans ve web3’ün geleceğini tartışmak, tekrardan tanımlamak ve kutlamak için endüstrinin en parlak zihinlerini bir araya getiren önde gelen bir kripto ve blok zinciri etkinliğidir.

HDLABS hakkında

HDLABS, hızla büyüyen ve değişen metaverse endüstrisinde muhteşem bir denge merkezi olmayı planlayan bir şirkettir. Çeşitli küresel şirketlerle bir vizyon paylaşarak, geliştiricilerin, yatırımcıların ve kullananların hep beraber adil ve kıymetli bir blockchain geleceğine ilerleyebileceğini umuyoruz. HDLABS, yaratıcı informasyon birikimi ve çeşitli uzmanlıklardan elde edilmiş tecrübe ile yenilikçi blok zinciri hizmet çözümleri sağlayarak oyun geliştirme ve oyunlar için blok zinciri sistemini inşa ediyor ve genişletiyor. Ek olarak HDLABS, herhangi bir değişken sistemde dolaşabilen sıhhatli ve sonsuz bir ekosistem için BLACKCHAIN, NFT ve GAMEFI şeklinde yeni teknolojilerin devamlı araştırma ve geliştirilmesine odaklanmaktadır. İnsanların daha ilkin görmediklerini hayata geçirmeye çalışıyorlar.

GRAMPUS CWC Hakkında

GRAMPUS CWC, GRAMPUS’un blockchain oyunları işini geliştiren bir yan kuruluştur. GRAMPUS, basit simülasyon ve metaverse platformlarının bir video oyunu geliştiricisi ve yayıncısıdır. Şirket, Bingo Adventure, My Little Chef ve Cooking Adventure şeklinde çeşitli platformlar için çeşitli oyunlar geliştirdi. GRAMPUS CWC, blockchain oyunları, merkezi olmayan finans ve sezgisel dağıtım platformları vesilesiyle insanlara dijital varlıklara haiz olma, bu tarz şeyleri kazanma ve tecim yapma yetkisi verir. Nihai hedef, her insanın gündelik oyunlara dayalı olarak keyfini çıkarabileceği adil ve güvenli bir dijital medya ekosistemi yaratmaktır.

Varlıklı Uzaylı Hakkında

Rich Alien, “Party In, Rich Out” Firmanın küresel hit oyunu “Random Dice Defense”in %111 arkasındaki bir yan kuruluşu olan Rich Alien, AAA kalitesinde 2D tabanlı orta çekirdekli oyunlar üretiyor. Rich Alien, bağımsız mobil uygulamanın ön lansmanından sonrasında oyun tasarımını ve oyun metriklerini optimize etmeyi amaçlıyor. Mobil oyuna “kazanılacak” bileşenleri sadece oyun dengesini sağladığımıza inandığımızda ve oyun içi ölçümlerden güvenilir olduğumuzda eklememiz gerektiğine inanıyoruz. Şirket şimdiden Kore’deki en iyi oyun şirketlerinden ve oyun profesyonellerinden fazlaca fazla destek aldı. Rich Alien’ın ilk oyunu Cascade Kings: Bu, temel oluşturma, destan ilerlemesi ve arkadaşlarınıza saldırmayı, ötekilerden para çalmayı ve ultra ender karakter kartları toplamayı içeren destansı PvP oynanışı olan bir 3’lü Eşleştirme bulmaca oyunudur.

Bu bir basın açıklamasıdır. Okuyucular, tanıtılan şirket yada bağlı kuruluşları yada hizmetleriyle ilgili herhangi bir işlem yapmadan ilkin kendi durum tespitlerini yapmalıdır. Bitcoin.com, basın bülteninde bahsedilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Bitcoin.com Medya

Bitcoin.com, kripto ile ilgili her şey için önde gelen kaynaktır. Basın bültenleri, sponsorlu gönderiler, podcast’ler ve öteki seçenekler hakkında konuşmak için ads@bitcoin.com ile iletişime geçin.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir