Janice McAfee, John McAfee’nin Düzmece Ölümüne İnanmıyor

Gözden düşmüş teknoloji girişimcisi John McAfee’nin kendi ölümünü yansılamak ettiğine dair söylentiler internette dolaşmaya devam ederken, dul eşi Janice McAfee onlara inanmadığını söylüyor.

“Haiz olduğum bilgilere dayanarak ve [that] Ölmesiyle ilgili aldım, onun olduğuna inanmıyorum [alive]McAfee, Çarşamba günü Rice TVx YouTube kanalında göründüğünü söylemiş oldu.

John McAfee’nin eski kız arkadaşı Samantha Herrera’nın McAfee’nin kendisini Teksas’taki bir saklanma yerinden aradığını iddia etmiş olduğu bir bölümün yer almış olduğu yeni Netflix belgeseli “Running with the Devil”, spekülasyonlara yakıt ekliyor. .

“Kimsenin, geceleri daha iyi uyumanıza destek olacaksa ya da yalnız bu umuda haiz olmak için John’un hayatta olup olamayacağını düşünme umudunu yok etmek istemiyorum, mesele değil” dedi.

John McAfee, Haziran 2021’de bir İspanyol hapishanesinde vergi kaçırma suçlamasıyla ABD’ye iadesini beklerken öldü. O zamandan beri, dul eşi ve hukuk ekibi, bağımsız bir otopsi yapılabilmesi ve nihayet dinlenmeye bırakılabilmesi için cesedin özgür bırakılması için bir kampanya yürütüyor. Şu ana kadar kampanya başarısız oldu ve McAfee’nin cesedi İspanya’da gözaltında tutuluyor.

Janice McAfee, kocasının cesedinin özgür bırakılıp bırakılmayacağına ilişkin kararın önümüzdeki iki ay içinde gelebileceğini ve belgeselin duruma daha çok dikkat çektiğini söylemiş oldu.

“İspanyolların muhtemelen John McAfee’nin tam olarak kim bulunduğunu ve insanların onu ne kadar önemsediğini anlamadığını söyleyebilirim,” dedi.

John McAfee 1987’de kendi adını taşıyan ilk ticari anti-virüs yazılımını piyasaya sürdü ve 2016 ve 2020’de ABD Birleşik Devletleri başkanlığına aday oldu, her iki seferde de Liberter Parti adaylığı için başarısız oldu.

Janice McAfee, kocasının intihar ettiğine de inanmadığını, sadece kabahat şüphesi için kapının açık bulunduğunu söylüyor. McAfee bulunduğunda nefes aldığını, kalp atışlarının bulunduğunu ve asla bulunamayacağını söylediği bir halde bulunduğunu söylüyor.

McAfee’nin Teksas’ta yaşamış olduğu fikrinin mesnetsiz bulunduğunu söylese de, saklanacak en iyi yerin ABD hükümeti de dahil olmak suretiyle birinin burnunun dibinde olacağını kabul etti.

Kripto haberlerinden haberdar olun, gelen kutunuzda günlük güncellemeler alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir