Jim Cramer, Binance’i Kullanmama Önerisinde Bulunmuş oldu – Kripto Borsasının “Fazlaca Yarım yamalak” Bulunduğunu Söylemiş oldu – Yönetmelik Bitcoin Haberleri

Mad Money’nin sunucusu Jim Cramer, yatırımcıları kripto para borsası Binance’i kullanmaları mevzusunda uyardı ve kripto tecim platformunun “fazlaca kabataslak” bulunduğunu belirtti. Cramer, daha ilkin ABD Emtia Vadeli İşlemleri Tecim Komisyonu’nun (CFTC) başkanı olarak vazife meydana getiren eski düzenleyici Timothy Massad’a atıfta bulunmuş oldu. Düzenleyici kurum kısa süre ilkin Binance ve CEO’su Changpeng Zhao’ya (CZ) karşı harekete geçti.

Jim Cramer, Binance Hakkında Uyardı

CNBC’nin Mad Money programının sunucusu Jim Cramer, Cuma günü yatırımcıları kripto para borsası Binance’i kullanmaları mevzusunda uyardı. Cramer, bir finans haberleri ve okuryazarlık sitesi olan Thestreet.com’u kuran eski bir hedge fon yöneticisidir. Tweet attı:

Dün geceki programda (CFTC’nin eski başkanı) Tim Massad’ı dinledikten sonrasında Binance ile iş yapmazdım. Yalnız fazlaca kabataslak.

2014-2017 yılları aralığında ABD Emtia Vadeli İşlemler Komisyonu (CFTC) başkanı olarak vazife meydana getiren Massad, senelerdir daha kuvvetli kripto para birimi düzenlemelerinin savunucusu oldu. CFTC’nin Binance ve CEO’su Changpeng Zhao’ya (CZ) karşı açmış olduğu suçlamaları açıklayan Massad, kripto tecim platformunun “ABD işini geliştirmek için dizgesel bir çaba” gösterdiğini deklare etti. Binance’in iddiaya nazaran “ABD’li kişilerin kısıtlamaları aşmasına” destek bulunduğunu ve müşterini tanı (KYC) düzenlemelerine uymadığını da sözlerine ekledi.

Toplumsal medyadaki birçok şahıs Cramer’in tweet’iyle eğleniyor. Bazıları Mad Money sunucusuyla sık sık yanlış tahminler yapmış olduğu için alay etti ve Binance ile alakalı negatif yorumunu kripto borsası için bir yükseliş sinyali olarak aldı. Silicon Valley Bank ve Signature Bank’ın çöküşünden ilkin Cramer, yatırımcılara iki bankadan hisse satın almalarını tavsiye etti.

Bu, Cramer’in Binance’e karşı ilk uyarısı değildi. Geçen yıl Aralık ayında, Binance yerine düşlem spor bahisleri platformu Draftkings’e parasını daha çok güveneceğini söylemiş oldu.

Cramer ek olarak yatırımcıları kripto para birimlerine yatırım yapma mevzusunda uyarıyor. Bu ayın başlarında, BTC’nin fiyatı yükseldiğinde, Mad Money sunucusu bitcoin’ini “direkt bu ralliye” satacağını söylemiş oldu. Kripto fiyatlarının manipüle edildiğine kesinlikle inanıyor. BTC rallisinden ilkin yatırımcılara kriptodan çıkmalarını tavsiye etti. Cramer ek olarak ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) uyumsuz kripto firmalarının “toplanmasını” bekliyor.

Mad Money sunucusu Jim Cramer’a Binance’in “fazlaca kabataslak” olduğu mevzusunda katılıyor musunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

Kevin Helms

Avusturya Ekonomisi talebesi olan Kevin, Bitcoin’i 2011’de buldu ve o zamandan beri bir müjdeci. İlgi alanları Bitcoin güvenliği, açık kaynak sistemleri, ağ tesirleri ve iktisat ile kriptografi arasındaki kesişmedir.

Fotoğraf Kredileri: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Direkt bir satın alma yada satış teklifi teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada şirket tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, hukuk yada muhasebe danışmanlığı sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede bahsedilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada kaynaklandığı iddia edilen herhangi bir hasar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırmanız Durumunda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir