Kanadalı taco franchise, satın alan sadakat programı için NFT’leri kullanıyor

Kanada genelinde 19 lokasyon ve ABD Birleşik Devletleri’ne genişleme planı ile bu 6 milyon dolarlık taco franchise, büyüyen satın alan tabanından yararlanmak istiyor.

Koleksiyon, Tenacious Tacos, sahiplerinin hem Web3 hem de gerçek avantajlar elde etmelerini sağlar. Ek olarak dileyenler, ek dijital ödüller kazanmak için NFT’lerini stake edebilirler.

Resmi açıklamaya gore, yatırılan Tenacious Tacos, yaşam boyu parasız yiyecek kazanma şansı yada ETH/WETH’de aylık ödemeler şeklinde ödüller için kullanılabilir.

Daha ilkin Landry’nin Bubba Gump Karides Fabrikası ve Rainforest Cafe’yi içeren restoran grubu bir Bitcoin sadakat programı başlattı. Bununla beraber, bu durumda müşteriler, markanın birçok restoranından birinde harcanan her 250 ABD Doları için 25 ABD Doları değerinde Bitcoin şeklinde Bitcoin’de (BTC) ödüller kazanabildiler.

StrEAT’ın yöntemi aynı anda geleneksel sadakat programlarına ek kıymet ve NFT’lere yarar sağlar.

Kanada merkezli bir restoran franchise’ı, artan sayıda NFT kullanım senaryosuna daha çok yarar sağlıyor. StrEATS franchise, yeni satın alan sadakat programında NFT’leri kullanmayı planlıyor.

İlgili: Biletleme ikilemlerini gidermek için NFT destek programı? Uzmanlar tartıyor

Joeys Group of Restaurants CEO’su ve Tenacious Tacos NFT projesinin kurucusu Joe Klassen, topluluklarının önemini altını çizdi: başarı.”

Sadakat programının gerçek dünyadaki NFT avantajları içinde tüm StrEATS lokasyonlarında %20 indirim, VIP etkinlik erişimi ve yeni menü özelliklerinde oy kullanma hakları içeriyor.

Bu senenin Haziran ayında, büyük burrito ve taco zinciri Chipotle, ABD genelinde ortalama 3.000 noktada kripto para birimi ödemelerini başlattı Geçen ay, zincir ek olarak dijital bir oyun vasıtasıyla müşterilere bir kripto armağan ettiğini duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir