Kevin O’Leary ile Röportaj: Sırada 28 bin dolar Bitcoin mi yoksa daha düşük mü?

Bitcoin (BTC) fiyatının 22.000 doların üstünde kalmasıyla beraber, giderek daha çok piyasa oyuncusu tekrardan yükselişe geçiyor. Bu, BTC’nin kısa vadede 28.000 dolara gittiğini görebileceğimiz anlamına mı geliyor yoksa mevcut seviyelerinin altına mı düşecek? Bu ve öteki mevzuları Crypto Jebb ve Bay Mükemmel’nın kendisi Kevin O’Leary ile tartışırken bizlere katılın.

Market Talks’ın bu haftaki bölümünde iş adamı, girişimci, yazar, şarap üreticisi ve tv sunucusu Bay Kevin O’Leary’ye hoş geldiniz.

En oldukça sevilen reality TV programı Shark Tank’ta köpekbalığı olarak malum O’Leary, O’Shares Investments’ın başkanı ve WonderFi’de stratejik bir yatırımcıdır. Bay O’Leary’nin başarı öyküsü, bir çok girişimcinin başladığı yerde adım atar – büyük bir düşünce ve sıfır nakit.

Şovdaki ana münakaşa mevzusu, BTC’nin 28.000 dolara kadar çıkıp çıkmayacağı yada ayı piyasasının Haziran ayının en düşük seviyelerini tekrardan kontrol edip etmeyeceğidir. Şu anda piyasada oldukça fazla belirsizlik varken, senenin geri kalanında dijital varlıklarda gezinmenin en iyi yolunu da tartışıyoruz.

Terra’nın (Luna) – şimdi adı Terra Classic (LUNC) olarak değiştirildi – ve Celsius ve Three Arrows Capital’in iflaslarının arkasından, Kevin’e iş perspektifinden bu şirketlerin kurtarılması icap ettiğini düşünüp düşünmediğini soruyoruz.

Bay O’Leary, Bitcoin ve kripto para birimlerinin büyük bir destekçisi olmasına karşın, hemen hemen bu alanda büyük kurumsal yatırımcılar görmedik. Bu yüzden Kevin’e büyük kurumların kripto piyasasına girmeden ilkin ne olması icap ettiğini soruyoruz. Ek olarak beynini ABD Birleşik Devletleri ve yurtdışındaki kripto için düzenleyici bakış açısına bakılırsa seçiyoruz.

Ether (ETH), son haftalarda en iyi kripto performansı oldu, sadece kazanımlar haklı mı yoksa bir tek Birleşmeyi çevreleyen hype yan ürünü mü? Kevin’e Ethereum’un geleceği hakkında ne düşündüğünü ve 2022’de 2.000 dolarlık bir ETH’nin mümkün olup olmadığını soruyoruz.

Sesinizi duyurmak için buyrun. Sorularınızı ve yorumlarınızı program süresince alacağız, bu yüzden onları hazır bulundurduğunuzdan güvenilir olun.

Crypto Jebb akışlarıyla Pazar Görüşmeleri, her Perşembe saat 12:00 ET’de (16:00 UTC) canlı. Her hafta, kripto ve blok zinciri piyasasından en etkili ve esin verici kişilerden bazılarıyla röportajlar sunuyoruz. Bu yüzden, gelecekteki tüm videolarımız ve güncellemelerimiz için Cointelegraph’ın YouTube sayfasına gidin ve beğen ve abone ol düğmelerini parçaladığınızdan güvenilir olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir