Kıdemli Tüccar Peter Brandt, 2021’de Edinilen Tüm BTC’lerin ‘Kaybeden Bir Tecim’ Bulunduğunu Önerdi – Lazer Göz Hareketi ile Feud’u Tekrardan Ateşledi – Bitcoin Haberleri

Kıdemli tüccar Peter Brandt’in hala lazer gözlü kripto memleri kullanan kripto tüccarlarıyla alay eden son sözleri, Twitter’daki bitcoincilerden anında ve öfkeli bir cevap aldı. Fazlaca meşhur bir bitcoinci olan Michael Saylor, Brandt’e lazer gözlerinin “alternatif varlıklara karşı etik, teknik ve ekonomik üstünlüğüne dayalı olarak bitcoin’e uzun vadeli bir bağlılık” anlamına geldiğini hatırlattı. Teknik analist ve Bollinger Bantları teknik göstergesinin mucidi John Bollinger, Brandt’in tweet’inin “birazcık kaba” bulunduğunu öne sürdü.

2021’de Satın Alınan Tüm BTC Şu Anda ‘Kaybeden Bir İşlem’

Kıdemli tüccar Peter Brandt, 2021’deki her bitcoin alımının şu anda “kaybedilen bir tecim” bulunduğunu hatırlattıktan sonrasında lazer göz kripto memleri kullanan bitcoincilerle olan kan davasını tekrardan alevlendirdi. Brandt, kriptonun Ekim 2022’de 20.000 doların altında işlem göreceğini kendisinin bile tahmin edemediğini de sözlerine ekledi.

Kıdemli tüccarın tweetine cevap olarak, kısa sürede Microstrategy’deki CEO olarak görevinden ayrılan Micheal Saylor, kendisinin ve öteki bitcoiner’ların niçin hala lazer göz nedenine bağlı olduklarını deklare etti. Dedi ki:

Lazer gözler, alternatif varlıklara etik, teknik ve ekonomik üstünlüğüne dayalı olarak bitcoin’e uzun vadeli bir bağlılığı ifade eder. Tüm büyük finansal varlık sınıfları, geçtiğimiz yıl süresince tecim kaybediyor. Bu yüzden tecim yapmıyoruz, hodl oluyoruz.

Saylor’un sözleri, lazer göz hareketine atfedilenlerin temel amacının “istiflenen satış sayımızı ve kazanılan özgürlüğü çoğaltmak” olduğunda ısrar eden Stephen Livera adlı başka bir Twitter kullanıcısı tarafınca tekrarlandı. Buna ek olarak, kullanıcının bir varlığın gelecekteki fiyat hareketini anlamaya çalışırken Brandt’ın teknik göstergeleri kullanmasına da saldırmış olduğu görüldü.

“Kısa vadeli fiyat hareketlerini anlamak aptalca bir iş. Hareketi büyütmek ve ilerletmek aslolan hedeftir” diye tweet attı Livera.

Bir insan hakları savunucusu ve lazer gözlerinin destekçisi olan Alex Gladstein, Brandt’e “fikrin basitçe onları 100 bin dolara seyahat için kullanmak bulunduğunu” hatırlattı. Gladstein, bir BTC 100.000 dolara eşit olana kadar lazer göz hareketinin azalmayacağını tahmin etti.

Bazooka adlı bir Twitter kullanıcısı, Brandt’ın tweetine, kripto varlığının ABD doları kıymeti 17.000 ila 18.000 dolar arasındayken BTC aldığını iddia ederek cevap verdiğinde, deneyimli tüccar, kullanıcıya “BTC’nin 2021’de asla 24.000 doların altında işlem görmediğini” hatırlatarak geri adım attı.

Dogmatik Düşüncenin Tehlikeleri

Bununla beraber, Bollinger Bantlarının teknik analisti ve mucidi John Bollinger, Brandt’in tweet’inin “birazcık kaba” bulunduğunu öne sürdüğünde, deneyimli tüccar aynı fikirdeydi, sadece amacının lazer göz hareketini destekleyenlere “dogmatik” tehlikelerin tehlikelerini hatırlatmak olduğunda ısrar etti. düşünmek.”

2021 kripto boğa piyasası esnasında, birçok bitcoin maxi toplumsal medya profil resimlerine kırmızı lazer gözleri eklemeye başladı. Kırmızı lazer gözleri kullanarak sonrasında sahibinin yükselişini imzaladı. Hareket ivme kazanırken Brandt, bir tarikata benzettiği hareketi sorgulayan ilk önde gelen tüccarlardan biri oldu.

Mesela, 31 Mart 2021’de, bitcoin 58.000 doların üstünde işlem görürken Brandt şunları söylemiş oldu:

“$BTC 50.000 dolarlık bir düzeltme yaşadığında ve birçoğunuz lazerlerinizi gözyaşlarıyla değiştirdiğinizde lazer gözlerimi kullanacağım.”

Brandt bunu söyledikten aylar sonrasında, bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 68.789.63 $ ‘a ulaştı. Bununla beraber, o zamandan beri, en iyi kripto para birimi düşüş eğilimi gösterdi ve 1 Eylül 2022’den bu yana ilk olarak 23.000 ila 18.000 dolar içinde işlem görmüş oldu.

Bu hikayedeki etiketler

Alex Gladstein, bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyeleri, bitcoin hodler, bitcoin maksimalist, BTC, Cryptocurrency, John Bollinger, michael saylor, Peter Brandt, Satoshi, sats

Bu öykü hakkında düşüncelerin neler? Aşağıdaki yorumlar bölümünde ne düşündüğünüzü bizlere bildirin.

Terence Zimwara

Terence Zimwara, Zimbabwe ödüllü bir gazeteci, yazar ve yazardır. Bazı Afrika ülkelerinin ekonomik sorunları ve dijital para birimlerinin Afrikalılara iyi mi bir kaçış yolu sağlayabildiği hakkında kapsamlı yazılar yazdı.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir