Kim Kardashian EthereumMax Davasından Kaçmaya Çalışıyor

Bir avuç varlıklı meşhur ve sporcu tarafınca kısa bir süreliğine silip süpürülen EthereumMax’i hatırlıyor musunuz? Eh, minimum dokuz yatırımcı kesinlikle bunu yapıyor – ve Kim Kardashian da dahil olmak suretiyle bu ünlülerden bir toplu davada geri ödeme istiyorlar.

Milyarder sosyetik Kim Kardashian, “pompala ve boşalt” jetonunu desteklediğini iddia eden argümanla hala savaşım ediyor. Cuma günü, her avukat Kaliforniya ABD Bölge Mahkemesine dava açarak aleyhindeki şikayetin reddini talep etti.

Arka plan: Bir takım yatırımcı, Ocak ayında kripto tokenini teşvik etmiş olduğu iddiasıyla Kim Kardashian, boksör Floyd Mayweather ve eski basketbol yıldızı Paul Pierce’a dava açtı.

Argümanlara bakılırsa, Ethereum kayıplarından anlatmak “yatırım kayıplarını” ve toplumsal medyada Max için ünlüleri suçluyor.

EthereumMax yada EMAX, ünlüler onu tanıtana kadar kimsenin hakikaten bilmediği bir simgedir. (Floyd Mayweather, Haziran 2021’de Miami’deki bir Bitcoin maksimalist konferansı esnasında meşhur bir halde bir tişört üstünde tanıtmıştı.) Binlerce altcoine ev sahipliği meydana getiren Ethereum’da çalışıyor, sadece herhangi bir faydası yok şeklinde görünüyor. CoinMarketCap’e bakılırsa şu anda şaşırtıcı derecede düşük bir 0.000000004702 dolardan işlem görüyor.

Davaya bakılırsa, davacılar “EMAX’in sayısız meşhur onayını gördükten” sonrasında nakit yatırım yapmış oldu.

Cuma günkü dosyaya bakılırsa Kim Kardashian’ın savunması, token alıcılarının Instagram gönderilerinden yalnızca ikisine güvenilmiş olduğu ve bu gönderilerde ünlünün yatırım tavsiyesi vermediği yönünde.

Dosya ek olarak, token alıcılarının Kim Kardashian’ın gönderilerini evvelinde gördüklerini yada gönderiler sebebiyle EMAX tokenlerini aldıklarını belirtmediklerini de söylüyor.

“Mühim olarak, adı geçen hiçbir davacı, ilgili süre diliminde jeton satın almadan ilkin Instagram gönderilerini hakikaten görüntülediğini iddia etmiyor” diyor.

Kim Kardashian geçen yıl 228 milyon takipçisiyle (şu anda 327 milyon takip edeni var ve bu onu platformun en oldukca takip edilen kullanıcılarından biri yapıyor) EMAX’ın tokenomiklerinden bahsetmiş olduğu bir öykü vasıtasıyla “büyük bir duyuru” paylaştı.

Ek olarak gönderisinde bunun “finansal tavsiye olmadığını” – kurtarmaya gelebilecek yada gelmeyebilecek bir şey bulunduğunu söylemiş oldu: “Ek olarak, Instagram ve Twitter şeklinde platformlar şişirme ve abartılarla dolu, o şekilde ki bayağı tüketiciler bunu bilmeli. onlar güvenilir finansal tavsiye kaynakları değiller, ”diye ekledi Cuma günkü dosyalama.

Kripto haberlerinden haberdar olun, gelen kutunuzda günlük güncellemeler alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir