Kraken CEO’su yıl sonuna kadar 1 Bitcoin karşılığında Bugatti satın almayı umuyor

San Francisco merkezli borsa şirketi Kraken’s’in CEO’su Jesse Powell kısa süre ilkin Bloomberg’e Bitcoin mevzusunda hala yükselişte bulunduğunu ve 2022’nin sonuna kadar bir Bitcoin karşılığında bir Bugatti almayı umduğunu söylemiş oldu.

Powell, geçen yılki tahminlerinin kendisine hatırlatıldığı Bloomberg Exclusive’e katıldı. Powell, 2021’de aynı gösteriye ev sahipliği yaptığında şunları söylemiş oldu:

“Muhtemelen yıl sonuna kadar [2021] Lambo başına bir Bitcoin olacak ve muhtemelen gelecek senenin sonuna kadar [2022] Bugatti başına bir Bitcoin olacak.”

O vakit, Bitcoin ortalama 48.000 $ karşılığında işlem görmüş oldu. 26 Ağustos’ta Powell’a tahminleri hatırlatıldığında geri adım atmadı. Kış pazarının bu kadar sert vurmasını beklemediğini söylerken, gene de sonuna kadar bir Bitcoin ile bir Bugatti almayı beklediğini söylemiş oldu. 2022.

Bitcoin, basın esnasında ortalama 24.000 dolardan işlem görüyor ve lüks otomobil markası Bugatti’nin modelleri 1,9 milyon ile 3,3 milyon dolar içinde değişiyor.

Powell, Bitcoin mevzusunda hala fazlaca iyimser bulunduğunu söyleyerek devam etti:

“18.000’de yeniden Bitcoin aldım, onu geri aldığım için mutluyum. Uzun solukta hala iyimserim, temeller gelişmeye devam ediyor. Bitcoin’e asla bahse girmem.”

Kraken

Kış koşulları kendini gösterir göstermez, bir çok büyük kripto borsası bazı personelini işten çıkardı. Kraken’in işten çıkarma eğilimine katılmaması, firmanın 3.200 kişilik personelini desteklemek için herhangi bir finansal güçlük yaşamadığını gösteriyor.

Sadece, borsa başka problemler yaşıyor. 15 Haziran 2022’de Kraken CEO’su, çalışanlara şirket kültürüne uygun olmadıklarını iddia ederek saldırmış olduğu iddiasıyla manşetlere çıktı. Mevzuya derinlemesine giren New York Times, Powell’ın Kraken içinde “bir kültür savaşı başlatarak” zehirli bir ortam yarattığını bildirdi.

Bir ay sonrasında, Temmuz 2022’de ABD Gömü Bakanlığı, Kraken hakkında, yaptırım uygulanan bölgelerden kullananların kripto varlık ticareti yapmasına izin vererek ABD yaptırımlarını ihlal edip etmediğini keşfetmek için bir soruşturma başlattı. ABD, İran, Şimal Kore, Küba, Suriye ve Ukrayna’nın bazı bölgelerine yaptırımlar ima etmişti. Gömü soruşturmayı açtığında, Kraken’in İran, Suriye ve Küba’dan kullananların token ticareti yapmasına izin verdiği biliniyordu.

kriptoda yükseliş

Bitcoin’in Bugatti’nin fiyatını görmesini beklemeseler de, birçok kripto yöneticisi de Bitcoin mevzusunda iyimser ve kış koşulları bittikten sonrasında yükseleceğine inanıyor.

Bloomberg’in kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, Bitcoin’in 2025 yılına kadar 100.000 dolara ulaşmasını beklediğini söylemiş oldu. 14 Temmuz’da piyasayı çözümleme eden McGlone, Bitcoin’in zemini ne vakit bulacağını bilmediğini, sadece bir kez yükselmesinin kaçınılmaz bulunduğunu belirtti.

Birkaç gün sonrasında, Galaxy Digital CEO’su Michael Novogratz, 2027 yılına kadar 500.000 ABD Doları göreceğini söyleyerek Bitcoin tahminini de tartıştı. Benimseme oranlarını ve ayı piyasasındaki sayıları çözümleme ederek kış pazarının bir tek “yolda bir çarpma” olduğu sonucuna vardı. evlat edinmede, bir U dönüşü değil.”

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve hususi Discord topluluğumuza, daha hususi içerik ve analizlere erişin.

Zincir üstünde çözümleme

Fiyat anlık görüntüleri

daha çok bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm avantajları keşfedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir