Kripto Donanım Cüzdan Üreticisi Ledger 100 Milyon Dolarlık Ana para Çoğaltmak İstiyor – Bitcoin Haberleri

Mevzuya yakın kaynaklara gore, Fransız kripto para donanım cüzdanı üreticisi Ledger, Haziran 2021’de 380 milyon dolar topladıktan sonrasında yeni ana para toplamaya çalışıyor. Donanım cüzdanı şirketi Ledger’ın stratejik yatırımcılardan minimum 100 milyon dolar toplamak istediği bildiriliyor.

Kripto Donanım Cüzdanı Üreticisi Ledger’ın 100 Milyon Dolarlık Fon Çoğaltmak İstediği Bildirildi

Bloomberg’e gore, Fransız kripto donanım cüzdan üreticisi Ledger, firmanın geçen Haziran ayındaki C Serisinden sonrasında daha çok fon arıyor. O süre, Ledger, 10T Holdings tarafınca yönetilen bir finans turunda 380 milyon dolar topladı ve Ledger’a ortalama 1.5 milyar dolarlık bir değerleme verdi.

2015 senesinde Éric Larchevêque ve Thomas France tarafınca kurulan Ledger, dünya genelinde en iyi kripto donanım cüzdan üreticilerinden biri olarak kendini ilerletti. Ledger, Trezor, Ellipal, Coolwallet, Safepal ve Coinkite benzer biçimde öteki popüler dijital para birimi donanım cüzdan üreticileriyle rekabet ediyor.

30 Temmuz’da gösterilen rapor, “planlara aşina olan kişilerin” Ledger’ın “daha yüksek bir kıymet sağlayacak bir finansman turunda minimum 100 milyon dolar toplamak için görüşmelerde bulunduğunu” söylediğini söylüyor. Bloomberg’den Gillian Tan, Hannah Miller, Anna Irrera ve Olga Kharif, Ledger ile temasa geçti ve şirket, iddia edilen finansman turu hakkında yorum yapmayı reddetti.

Araştırma, Kripto Donanım Cüzdan Pazarının 2030’a Kadar 1,72 Milyar Dolara Büyümesinin Öngörüldüğünü Söylemiş oldu

Ledger, Nano S Plus ve Nano X serisi donanım cüzdanlarını vergiler öncesi 79 ila 149 dolar içinde satıyor. Her iki cüzdan da düzinelerce dijital para birimini depolayabilen, gönderebilen ve alabilen velayetsiz kripto para donanım cüzdanlarıdır. Ledger’ın 100 milyon dolarlık görünürdeki ana para artırımı görüşmeleri, donanım cüzdanı pazarının 2030 yılına kadar 1,72 milyar dolara çıkacağını öngören yakın tarihindeki Straits Research raporunu takip ediyor.

Pazar danışma şirketi Straits Research, Asya-Pasifik bölgesinin dünya genelinde en yüksek donanım cüzdan pazar payına haiz bulunduğunu ve en yüksek gelişme potansiyelinin bu bölgeden kaynaklandığını söylüyor. Ledger, Haziran 2021’de 380 milyon dolarlık bir ana para enjeksiyonunun keyfini çıkarırken, o yaz şirket, alan kişi verilerine bağlı birkaç data sızıntısından meydana gelen geri tepti. O sırada, dolandırıcıların hususi tohumlarını çalmak için mevcut Ledger müşterilerine saldırmış olduğu bildirildi.

O zamandan beri şirket genişlemeye devam etti ve geçen hafta firmanın mahalli yazılım programı Ledger Live, 100 Cardano tabanlı jetonu yönetme kabiliyeti ile Cardano (ADA) jeton desteği ekledi. ADA desteği bu ay Haziran ayında uygulandı, Fransa merkezli donanım cüzdan üreticisi, renklendirilmiş Nano S Plus ve Nano X serisi cüzdanları tanıttı. Yeni renk adları topluluk tarafınca seçildi ve “Mystic White, BTC Orange, Deepsea Blue, Ice, Cosmic Purple ve Blazing Orange”ı içeriyor.

Bu hikayedeki etiketler

1.5 milyar dolar, 1.5 milyar dolarlık değerleme sonrası, 100 milyon, 2030, Bloomberg Report, colorized Ledger Wallets, CoolWallet, ellipal, Eric Larchevêque, Hardware Wallet Manufacturer, donanım cüzdan pazarı, Ledger, Ledger Capital Raise, Ledger Funding, Ledger Hardware Wallet, Ledger Raise , donanım cüzdanlarının pazar oranı, Nano S Plus. Nano X, Safepal, 100 Milyon Dolar Arıyor, Straits Research, Thomas Fransa, Trezor

Ledger’ın yatırımcılardan 100 milyon dolar toplamak istediğini iddia eden rapor hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu mevzu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

Jamie Redman

Jamie Redman, Bitcoin.com News’de Haber Lideri ve Florida’da yaşayan bir finansal teknoloji gazetecisidir. Redman, 2011’den beri kripto para birimi topluluğunun etken bir üyesidir. Bitcoin, açık kaynak kodu ve merkezi olmayan uygulamalar için bir tutkusu vardır. Eylül 2015’ten bu yana Redman, Bitcoin.com News için bugün ortaya çıkan yıkıcı protokoller hakkında 5.700’den fazla yazı yazdı.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir