Kripto yatırım ürünleri Temmuz ayında 474 milyon dolarlık giriş görmüş oldu

CoinShares Dijital Varlık Fonu Akışları Haftalık Raporuna nazaran, dijital varlık yatırım ürünleri, ayı 474 milyon dolarlık toplam girişle bitirdikten sonrasında Temmuz ayında en iyi aylarını kaydetti.

Rapor, 25 Temmuz ile başlamış olan hafta için dijital varlık yatırım ürünü girişlerinin 81 milyon dolar bulunduğunu ortaya koydu.

Art arda beşinci giriş haftasını işaret etti ve bu dönemdeki toplam girişleri 530 milyon dolara getirdi.

Bu girişler, kırmızı bir Haziran’da toplam 481 milyon dolarlık çıkış gördükten sonrasında piyasa yönünde keskin bir dönüş.

Geri dönüş, daha geniş kripto piyasasının 1 trilyon dolarlık işareti geri kazanmasından ve amiral gemisi dijital varlıkların ayı piyasasından hafifçe kurtarılmasından sonrasında geliyor.

Kısa Bitcoin pozisyonları 5 haftada ilk çıkışı kaydetti

Kısa Bitcoin pozisyonu, yatırımcıların 2,6 milyon dolar çekmesiyle beş hafta içinde ilk çıkışını kaydetti – bu, düşüş eğiliminin hafiflediğini gösteriyor.

Öte taraftan, Bitcoin (BTC) yatırım ürünleri, kurumsal yatırımcılar tarafınca meydana getirilen ortalama 85 milyon dolarlık yatırımla en fazla girişe sahipti.

Ethereum (ETH), 1,1 milyon dolarlık giriş yayınladığı için pozitif akışlarıyla devam etti. Solana (SOL) şeklinde öteki altcoinler 1,5 milyon dolar giriş kaydederken, Litecoin (LTC) 100.000 dolar giriş görmüş oldu.

Sadece, oldukça zengin yatırım ürünleri için 3,7 milyon dolarlık çıkışla alışılmadık derecede fena yedi gün yaşandı. Bu, varlık sınıfının arka arkaya ikinci çıkış haftası ve ayı 400.000 dolarlık çıkışla tamamladı.

Amaç önder servis sağlayıcıların girişi

25 Temmuz haftasındaki girişlerin bir çok 60,3 milyon dolar ile Amaç’tan geldi. 21Shares, ProShares ve CoinShares şeklinde öteki sağlayıcılar, kalan 20.8 milyon dolarlık girişe katkıda bulunmuş oldu.

Yalnızca CoinShares XBT, 2,9 milyon dolarlık çıkış kaydetti ve ayı 10.2 milyon dolarlık çıkışla tamamladı.

Şimal Amerikalı yatırımcılar yükselişte

Coğrafi olarak Kanada, 25 Temmuz haftasında 67,1 milyon dolar ile en fazla girişten görevli olurken, İsviçre 356 milyon dolar ile en fazla girişe haiz oldu.

Bağlam açısından, ABD Temmuz ayına kadar yalnızca 56 milyon dolarlık giriş kaydetti.

Brezilya da 3,3 milyon dolarlık minik çıkışlar görürken, İsveç çıkışları kaydetmeye devam ediyor ve ayı kırmızıyla bitiriyor.

Ayrıca, geçen haftaki tecim faaliyeti, yıl için 2.4 milyar dolarlık ortalamanın oldukça altında 1.3 milyar dolar oldu.

Gösterilen: Bitcoin, Çözümleme

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve hususi Discord topluluğumuza, daha hususi içerik ve analizlere erişin.

Zincir üstünde çözümleme

Fiyat anlık görüntüleri

daha çok bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm avantajları keşfedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir